Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom barátai engem soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom barátai engem soha sehova nem hívnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor összejöttünk és bemutatott nekik, akkor 2-3 programra meghívtak, de azóta sehova. Lassan egy éve járunk és sehova nem hívnak. Az azért is gáz, mert a tarsaságban másnak is van barátja/barátnője, őket meg mindig meghívják. Az is kizart, hogy "csak pasis" program, mert az egyik srác barátnője meg mindig ott van és mindenki imádja. Amikor a páromnak panaszkodok, akkor meg szokta kérdezni azt aki szervezi a programot, hogy jöhetek e, de általában van valami kifogás, pl hogy már max létszám van, az adott program x fős, nem jöhetnek többen. Amikor meg nincs semmi kifogás és elmehetek, akkor meg kb nem is foglalkoznak velem, a többi lány bezzek körbe van rajongva, hogy milyen csinos/vagány/jófej/vicces. A párom akkor is elmegy, ha nem hívnak, mert szerinte nélkülem is erezheti jól magát.

2022. szept. 7. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, ha nem szeretnek, de attól még a pároddal se vagy összekötve.
2022. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Talán koloncnak tartanak. Nem vagy jó fej a szemükben. Talán kifejezetten nem is bírnak, sőt egyenesen utálnak. Talán még a szakadékba is ledobnának ha lenne rá lehetőségük. Jobban is jársz ha nem mész. 😅 Miért nem szervezel saját magadnak programot. Próbáld meg jól étezni magad tőlük függetlenül. Talán fejlesztésre szorulnak a társasági skilljeid... Találd meg a helyed a világban. (:
2022. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez így nem normális. A párod barátai nem fogadnak el téged, és ez neki tökéletesen megfelel. Ha ő tisztelne téged, akkor a barátai is tisztelnének. Érted, ahogy a párod viszonyul hozzád, ugyanúgy viszonyulnak a barátai. Te otthon hagyható vagy, nincs rád szükség. Tartsd már magad többre! Majd lesz olyan férfi, aki minden szabad idejét veled akarja tölteni. Persze nem lehet mindig együtt lenni de ahová nők férfiak vegyesen

járnak, oda illene téged is meghívni

2022. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%

Tehát neked az a problémád, hogy más pasik nem legyeskednek körülötted.

Ejj, nem irigylem "párodat".

2022. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 nem, nem ez a probléma. De mint írtam a társaság koedukált, ha nem sikerült volna felfogni. Nem csak pasik vannak benne. Van egy elég széles skála a körülrajongas és a látni sem akarnak között.
2022. szept. 7. 14:40
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Ez KIZÁRÓLAG a párodon múlik.

Ő NEM AKARJA, hogy te is menj, különben ő se menne.

A baráti társaságok, ha párostul járnak össze, nem sértik meg egymást azzal, hogy a te párod nem jöhet, a többi igen.

A PÁROD vezette be, hogy te nem számítasz.

Vedd észre magad, hogy kilógsz az életéből. Rúgd ki!

2022. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem úgy hangzik kicsit, mintha a párod nem akarná, hogy a baráti társaságával lógj, csak ahelyett, hogy ezt őszintén megmondaná, úgy tesz, mintha nem rajta, hanem a társaságon múlna, hogy ne rá haragudj emiatt. Pedig szerintem korrekten meg lehetne ezt beszélni, hogy neki kell ez a kikapcsolódás, a saját élettér, ami tőled független. Mindenkinek más igényei vannak az ilyesmivel kapcsolatban, lehet, hogy a többieknek nincs szüksége ennyi "magánéletre" a párjuktól függetlenül, és ezért viszik mindig őket.

Az is lehet persze, hogy valami oknál fogva nem kedvelnek. Ilyen is van, nem a te hibád. Nem érdemes olyanok után sóvárogni, akik nem kívánják a társaságodat. Gondolom, megvannak az életedbe azok az emberek (saját barátok, család) akik szívesen vannak veled, tölts időt velük.

2022. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, de lehet hogy benned van a hiba, ha senki (fiú,lány) sem kedvel abban a társaságban. Talán kedvesebbnek, nyitottabbnak, érdeklődőbbnek kellene lenned. Próbáld meg!
2022. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg a 7. nek van igaza.

A párodnak sem szabadna elmenni.

Ti egy párt alkottok, vagy együtt, vagy sehogy.

Úgyhogy sajnos kicsi lány, elkell mondanom, hogy a párod a legnagyobb hibás, és nagyon finoman fogalmaztam.

2022. szept. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek a párom barátai kötekesek elviselni engem akkor is ha utálnak és ha ez nem történik meg a párom építse le minden szociális kapcsolatát... hát nem tudom, akkor inkább elvagyok otthon egyedül, minthogy tukmáljam magam, meg elcsesszem a párom összes ismeretségét.
2022. szept. 9. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!