Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinilány korotokban járnátok/j...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilány korotokban járnátok/jártatok elhízott sráccal, miközben ti fittek vagytok/voltatok?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy a srác dagadt? Csúnyává tenné? Féltetek, hogy összeroppant, ha összebújtok, vagy akár szexeltek?


Válasz mellé írjatok kort és hogy magatokat hányasra pontoznátok.



2022. szept. 4. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Jártam elhízott sráccal és nem zavart
Jártam elhízott sráccal és zavart, de elviseltem
Nem jártam még elhízott sráccal, de nem lenne ellenemre
Soha nem járnék elhízott sráccal
50 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Számomra nagyon nem vonzó, ha egy srác túlsúlyos, úgyhogy én nem járnék ilyen sráccal.:/

17L

2022. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Én nem voltam, de íme a véleményem.

Itt nem arról van szó, hogy csúnya vagy undorító vagy akármi. Lehet igényes ettől még, helyes, kedves stb. Szerintem ettől még 99%ban akkor sem működne. Miért? Mert nem illik össze a két életstílus.

Nyilván nem arról beszélek, ha valakinek betegsége van és akár beállítatlan gyógyszer miatt van meghízva, hanem ha tényleg csak sokat eszik és/vagy nem mozog. Nem működne, tartósan tuti nem. Az egyik izzad a kondiban, aztán csinálja a fehérjedús kajáját, miközben a másik rendeli a tonna mekit.

2022. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy miről is beszélünk. Rajtam is volt túlsúly, kicsit macisabb alkat voltam, ettől függetlenül jártam edzeni és a fitt-nek kinéző barátnőmnek se kellett attól félni, hogy szétnyomjam ha szexelünk, mert annyi nem volt rajtam, mégis orvosi szemszögből túlsúlyos voltam. Szóval szerintem fontos kitérni a mennyiségekre és arra is, hogy ettől függetlenül ki hogyan éli az életét. Viszont ez megint attól függ kinek mi az ideálja, van akinek a macis bejön, van akinek az elhízott, van akinek a kigyúrt, van akinek a lányos vékony fiúk. Eléggé szubjektív a dolog.
2022. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

3-as


lányos vékony fiúk?????!!


16 évesen még széphogy nem disznók! A dagadt senkinek se kell, én vékony vagyok és mindig volt, van és lesz is barátnőm!

2022. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom kedves 4-es miről beszélsz, én azt emeltem ki, hogy mindenkinek más jön be. Senki nem említette meg azt hogy minden vékony fiú lányos, szimplán kiemeltem egy olyan dolgot, amiről már hallottam. Valamit nagyon félreértettél nálam, semmilyen általánosítás nem volt a mondandómban.
2022. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Az elhízott srácok gyakran igénytelenek, ezért nem.
2022. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Elnézést, hogy ezt mondom, de soha nem jönnék össze elhízott fiúval. Igen, nekem fontos a külső és egy ilyen srác egyszerűen nem tud tetszeni.

18l

2022. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondom, hogy hú de fitt vagyok, de elsős korom óta sportolok, még ha nem is viszem túlzásba, és elég vékony vagyok. Mindig a vékony srácok tetszettek, erre a barátom egy kicsit túlsúlyos fiú :D én imádom, nem félek, hogy összenyom, és igazából tetszik nagyon. Bár láttam róla képet, ahol még vékonyabb volt, és még jobban tetszett azokon, de én így us imádom, nem zavar a túlsúlya :)
2022. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha te elhízott vagy, akkor neked miért nem jó egy elhízott barátnő?
2022. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Kizárt. Az életem a sport, csak egészséges kajákat eszek. Nem tudnék egy olyan mellett lenni, aki minden órában benyom egy mekit. Illetve nekem fontos a külső, nem tud tetszeni egy ilyen srác. De ha vékony, az sem jó. Legyen sportos, edzett.


16 éves lány vagyok, mostani barátom válogatott focista. :)

2022. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!