Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17éves lány 30éves férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17éves lány 30éves férfi?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről, ha a lány idősebbnek néz ki, csávó fiatalabbnak, alapvetően összeillenének, szeretik egymást
2022. okt. 24. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha érzelmileg is passzolnak, akkor elfogadható és működhet, szerintem. A lényeg az, hogy mi van köztük, ha az érzelmi viszony, akkor sok boldogságot!
2022. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Sok mindentől is függ hogy működik e. De egyrészt viszont a lány még egy évig kiskorú sajna, így a szülők véleménye is számít.
2022. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Voltam hasonló korkülönbséggel kapcsolatban, és fantasztikusan jól működött, évekig. Végül nem korkülönbségből fakadó dolgon mentünk szét. Voltam már sok sok éves kapcsolataban korombeli nővel is, közel sem volt meg ennyire a vibe és összhang, mint ezzel a fiatalabb lánnyal, 10+ év korkülönbséggel.


33F

2022. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
27%

A kèrdèsedben túlteng az èrtelem! 17 a lány 30 a srác de a lány nèz ki idősebbnek.

Nagyon èletszerű!

2022. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

#4


Nyilvánvalóan mindenki úgy értette, hogy a koránál idősebbnek. Ennyire nem lehetsz egybites.

2022. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Nálam a szüleim voltak hasonlók. 30 éves és 16 éves volt a páros és 32-18-nél volt házasság és 15 évig együtt voltak.

Mindettől függetlenül az egy teljesen más kor volt, egy mostani 18 éves lány össze sem vethető egy akkori 18 éves lánnyal. Sokkal konzervatívabbak voltak, de sokkal érettebbek, mint a maiak.


Nem hiszem, hogy a 30-17 hosszabb távon fenn tud maradni, mint kapcsolat. Előbb-utóbb ki fog ütközni, hogy egészen máshol járnak az életben...


Mi lesz, ha a lány érettségizik? Egyetemre megy esetleg? A srácnál a családalapítás? stb. Ezek a kérdések nehezen lesznek kezelhetők ekkora difinél...

2022. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

#6


Az exem úgy ment egyetemre, a kapcsolatunk második évében, hogy én közben egyetemeken tanítok. :D Az égvilágon semmi probléma nem volt ebből, soha, ever. Ekkora difivel pedig még stimmel a család dolog is passzolhat, nyilván kell egy kicsit dumálni róla. Kommunikáció, vibe, ezek mind fontosabbak a kornál.

2022. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Érdekesnek találom, hogyha például a kérdező odaírta volna, hogy ő a 30 éves férfi, akkor egy gyűlöletcunami ömlött volna a nyakába, elhordták volna mindennek. De nincs megnevezve, hogy ki kérdezi, így nincs gyűlölködés sem.
2022. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%
Én 19, a férjem 32 volt amikor megismertük egymást és már 7 éve működik a dolog. Szóval, ez szerintem teljesen elfogadható.
2022. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
47%
Működhet.
2022. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!