Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem vagyok boldog a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a barátom mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ahogy elkezdődött az egyetem, megismertem egy srácot a szakomról, akibe beleszerettem. Tipikus jófiú,udvarias, figyelmes, gondoskodó volt velem, így össze is jöttünk hamar. A barátnőim is hülledeztek hogy mennyire kiszolgál engem mindenben. Azonban arra jöttem rá a kapcsolat alatt, hogy nem vagyok valami boldog vele. Hihetetlenül jólelkű, kedves, aranyos, de például nem beszélünk hosszan éjjelente, (ami eddig mindig jelen volt ha valakibe szerelmes voltam) nem tartom túl romantikusnak sem ahogy társalgunk egymással, inkább laposnak meg basicnek a beszélgetéseinket, úgy érzem keveset dícsér meg.. De ugyanakkor úrinőként kezel amit imádok benne, számomra nagyon fontos ez hogy egy férfi igazán udvarias legyen velem és benne ezt megtaláltam. Mindig megajándékoz valamivel vagy vesz valamit nekem ,elvisz randizni, sosem engedi hogy én fizessek, vigyáz is rám.. Ellenben én akkor érezném jól magam ha sokat dícsérne és nagyon sokat kommunikálnánk hosszan és mélyen egymással. Ebben nem igazán részesülök, már szóvá is tettem hogy alig dícsér meg, s az volt a reakció hogy dehát persze hogy én vagyok a legszebb meg ez egyértelmű,miért kellene mondja? Tudom hogy ő szeret és csakis engem, (én vagyok az első barátnője,s nem is az a szoknyapecér) de mégis olyan szárazak a beszélgetések, mintha a valódi kapcsolat előtt picit jobb lett volna köztünk a dolog. Nem tudom mit tehetnék, alapból annyira csodás embernek tartom, élőben persze mondogatja hogy szeret. Nekem az a vágyam hogy a párommal mindent megbeszéljünk, fent maradjunk éjjel is egymás miatt és úgy igazán ,,megőrüljünk'' a másikért, folyton egymásra gondoljunk, úgymond pezsegjen a kapcsolat. Talán túl nagy az elvárásom és elégedjek meg ezzel? Lehet neki ez a stílusa, így tud szeretni, én viszont másra vágyom? Esetleg nem illünk össze? Nagyon nem akarom megbántani semmivel, a legjobbat akarom neki.

Sajnálom ha kusza lett a gondolatmenetem.

19/L 19/F



2022. okt. 31. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz.

Neked nagyon fontos a kommunikáció míg ő inkább szűkszavú típus lényegretörő és a szeretetét azzal mutatja ki hogy elhalmoz ajándékokkal figyelmes veled stb. Míg te arra vágynál hogy folyamatosan kommunikáljatok legyen egyben kiváló beszélgető partner is, szerintem ezen hiányosságát ő is tudja ezért is kompenzál figyelmével.

Nem minden fiú olyan típus hogy szereti a sok beszédet vagy small talkot, nem hiszem hogy megfog változni.

De azt is hozzáteszem hogy nagyon nehéz egyszerre mind2őt megtalálni egy fiúban hogy elképesztően figyelmes és rendkivül jó beszélője is legyen. Vagy az egyik vagy a másik, esetleg a 2 között.

2022. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátod szeret, viszont nem tudja úgy kifejezni magát, ahogy te azt elvárod, mert nem ez a szeretetnyelve. Te túlságosan pörgősen akarod a szerelmet megélni és ez nem való a legtöbb embernek.

Tudom milyen az ilyen férfi, mert 20 éve vagyok házas egy olyannal, akinek szintén könyörögni kell egy jó beszélgetésért. Közötted és közöttem a különbség, hogy én így is boldog vagyok és érett voltam/vagyok egy nyugodt kapcsolatra.

Jó ha tudod, hogy ő nem fog megváltozni, ő ilyen ember, ilyen szerető. Nem azért mert nem szeret, hanem mert te sem tudsz “lenyugodni” csak azért, mert neki az jobb lenne. Az emberek nem tudják ennyire feladni az alaptulajdonságaikat.

Ne áltasd se őt, se magadat tovább. Hagyd el, fiatalok vagytok még.

2022. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Pezseg a véred, neked intenzívebb interakció kell, mert ez van a posztereken.

De ha minden téren talpraesettebb férfire vágysz, ne a tini között ismerkedj.

2022. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Te vagy az, Anna Karenina ?
2022. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
túl sok betű
2022. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 NTBS ***** válasza:
80%
Szerintem mond el neki mire vágysz. De nem biztos, hogy tud változni. Nem biztos hogy jobbat találsz. Sok férfi szoknyabolond.
2022. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyetértek 1-essel és 2-essel. Egyikőtökkel sincs baj, csak ő nem úgy fejezi ki a szeretetét, mint ahogy arra neked szükséged lenne. Ezért nem érzed magad annyira szeretve, hiába tudod, hogy szeret. Nem illetek össze egy párkapcsolatban, hiába vagytok mindketten jó emberek.

Ő így fejezi ki a szeretetét, ilyen típus, soha nem lesz a mély beszélgetések és a dícséretek embere.

Ha te másra vágysz egy kapcsolatban és enélkül nem érzed az igazinak, akkor el kell engedned.

Milyen szakra jártok egyébként?

2022. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Jogászon vagyunk.
2022. okt. 31. 18:22
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem neked nagyon gyenge lábakon áll az önismereted.

Dehogy az a baj, hogy nem dicsér meg. Egyébként ha állandóan dicsérgetne, csak szólok, még ennél is csicskábbnak tartanád és még annyira sem látnád benne a férfit, mint most, pedig már ez is a nullához konvergál.

Ismerem amúgy ezt az érzést, hogy a pasi helyes, rendes, semmi baj nincs vele, szinte szégyen szakítani vele, mert olyan ideális, helyes, rendes...De dögunalom, és szex közben is csak olyanok jutnak az eszedbe, hogy le kéne festeni a plafont, meg mit kellene vásárolni a sparban stb.

Megoldás - szakítás, ez teljesen értelmetlen.

2022. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma például egyáltalán nem keresett, pedig fent volt.:(
2022. nov. 1. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!