Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történhet velem "egyedül"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikipolett11 kérdése:

Mi történhet velem "egyedül"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, együtt vagyunk a barátommal már 3 hónapja. A barátom szülei szeretnék, ha december 28-án ott aludnék náluk, 29-én pedig hazamennék. Vonattal közlekednék a két város között.

Édesanyám nem enged, mert fiatalok vagyunk hozzá, és bármi megtörténhet. Megértem, de pl. egy lopással vagy egy gyilkossal mit tudna ő kezdeni? Hogyan változtatna az ő jelenléte a problémán? (Sose volt a fiúéknál lopás, betörés, vagy ilyesmi.)



2022. nov. 12. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az anyukád azon aggódik, hogy kirabolnak vagy meggyilkolnak. Szerintem azt nem szeretné, hogy együtt aludjatok és esetleg lefeküdjetek egymással.
2022. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Hogy jön ide a lopás meg betörés? Max attol fél hogy út közben elrabolnak, megkéselnek vagy lefeküdtök egymással... de a gondolat meneted alapján jobb is ha nem mész, nem vagy elég érett
2022. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátod szüleinek, hogy anyukád nem engedi ezt. Ha ez az alvás dolog fontos, akkor fel fogják hívni anyudat, hogy megbeszéljék ezt a dolgot.
2022. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is korai még neked ez.

Lehet, hogy nem lenne semmi probléma, de még nem kéne ezzel játszani.

2022. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
De jó hogy nekem nem voltak ilyen problémáim.
2022. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!