Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El kell, hogy engedjem? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell, hogy engedjem? (Lent)

Figyelt kérdés

Rettenetes hétvégém volt, megosztom veletek

Párommal együtt lakunk, hát már egy jó ideje, kb 1 éve vagyunk együtt. Korán összeköltöztünk ez tény, pedig nincs nagy távolság köztünk csak úgy jött,

Az utóbbi időben viharok a kapcsolatunk, és most nagyon elszomorodtam.

Hónap elején volt a születésnapom, és megsértődött (valszeg) hogy be megyek a városba a csajokkal. Erre ő találkozgatott az exével, pont az nap.

Egész hónapban beszélgettek.

Az exe tálalt ki nekem, hogy egy picit patkány a pali. Pedig soha nem voltunk barátnők, se semmi.

Jelenleg költözés alatt vagyok, és teljesen csodálkozik hogy miért, meg sajnálja, meg szeret.

Én szerintem kb fel se fogtam mi történt (tényleg szarul esett ezaz egész) de a palit se tudom hova rakni.

Szerintem neki ezaz egész egy játék volt, de szar játék volt.

Igazából azt hiszem csak egy kis lelkifröccsre vágyom leginkább és hogy kiírhassam magamból. :/

Köszi a figyelmet


2022. nov. 23. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt a leírtak alapján te is eldöntötted már
2022. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Tini vagy?
2022. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat az a gaz, nem nagyon
2022. nov. 23. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

“Párommal együtt lakunk, hát már egy jó ideje, kb 1 éve vagyunk együtt.”


Ez hogy kerül a tini kategóriába?

2022. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Basszus, bocsánat, nem is figyeltem annyira! 😂
2022. nov. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!