Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért várjál el egyes lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várjál el egyes lányok, hogy a fiú tegyen meg mindent a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy nem az, hogy nem kezdeményeznek, az egy dolog, de végülis nem tartják életben a kapcsolatot. Csak úgy elvannak, csendben, semmit sem téve. Mi ennek a lényege?
2022. nov. 29. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Sokan azt hiszik közülük, hogy a világ körülöttük forog (még azok is, akikről egyébként nem hinnéd el ugyanezt). Csak azért, mert más van a lábuk között. Sokuk gyáva, pl fél az érzéseit kinyilvánítani. Hiányzik a felelősségvállalás belőlük, ez annyit jelent, hogy mivel a tetteiért nem vállal felelősséget, így értelemszerűen másra hárítja azt. Meg ott van a rendkívüli önzőség is, hogy csak magukra gondolnak. Rengetegen elvárják közülük azt, hogy mindig a pasi lépjen, vagy akár, hogy ő tartsa fent a kapcsolat minőségét, vagy esetleg amint észlelik hogy te pl mondjuk nehezebben nyílnál meg előttük, keresnek olyat, akivel nem kell kicsit többet "küzdeni". Siralmas a nő helyzet ilyen szempontból, kár szépíteni, a többség ilyen. Nekem sincs senkim, nem is volt, kit izgat? Ha egy bunkó jellemzője volnék, már lett volna. De az az érdekes, hogy szinte minden esetben igaz volt az, hogy elvárták tőlem, hogy én csináljak mindent, ők meg semmit nem adtak volna hozzá. De egyedül sem gáz, legalábbis szerintem.
2022. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy bírom hogy az ilyen kérdéseknél egy női/lány válaszoló sincs.
2022. nov. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Én is ezt figyeltem a lányoknál, de ezért olyat választottam, aki legalább képes elismerni az én erőfeszítéseimet. Ezért meg is kapom az ő lelki támogatását, szeretetét, megbecsülést. Szóval, elfogadtam, hogy én foglalkozom vele, ápolgatom, stb.

Nekem ez így jó. Csak olyan lányt ne válassz, aki fennhordja az orrát, és sok partnere volt, mert annak minden mindegy.

2022. nov. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Azt várják el, hogy te legyél az új Brad Pitt 😂
2022. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Rendelkeznek pvncival és ettől egy részük többnek érzi magát egy hapsinál. Egyébként ha épp úgy döntenek, hogy te kellesz nekik, akkor meg nyilván irányítani akarnak, de közben ne is legyél irányítható, de közben legyél ari és alkalmazkodó, de közben ne is legyél... szóval érted xD ...
2022. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

#12

Biztos ég a fejük, és inkább nem írnak semmit.

2022. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Cserébe, leértékelnek :D
2022. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!