Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki hol rontotta el az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol rontotta el az első kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlanság volt az ok? Utólag tanultatok belőle? Mi volt a probléma az első kapcsolatotokban?

2022. dec. 4. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Naiv voltam.

Egy évig vágyakoztam a srác után és aztán egyszer összejött velem. Boldog voltam, nagyon örültem. Egy hónap múlva szakított velem és teljesen magam alatt voltam. Aztán később kiderült hogy csak kihasznált. Ez nagyon bántott főleg hogy most a legjobb barátnőmre hajt.

Szívás az egész

2022. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan voltam, és bátortalan. Az exem meg gyökér, és ahelyett, hogy elmondta volna, hogy mit akar máshogy, vagy mit csinálok rosszul, magában tartotta, amíg sok nem lett belőle
2022. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Felejthető kapcsolatom sok volt, azokról kár volna szót ejteni. Inkább elmondom, mi történt, amikor életem első nagy szerelme belépett az életembe. int fen említette, kapcsolatom meglehetősen sok volt, mert amint valami nem klappolt, továbbléptem. Könnyen ismerkedtem, nem volt gondom a csajok terén. Ez lett a vesztem, hiszen sohasem tanultam meg, hogyan kell valakit MEGTARTANI. Pedig az a nehéz, nem a megszerzése, Szóval itt rontottam el.
2022. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!