Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek mikor, hány évesen volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor, hány évesen volt az első kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nem éreztétek úgy előtte, hogy soha nem lesz senkitek? Hogy ismerkedtetek meg, hogy jöttetek össze? Tudom, hogy van 100 másik ilyen kérdés, de érdekelnek az előzmények is, szóval akinek van kedve, meséljen:)

2016. febr. 22. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
10 évesen voltam elösször együtt valakivel de szakítottunk mert csak oroszul tudtam beszelni. Rá három éve összejöttünk. Mert elmondtam neki hogy még mindig tetszik. (Magyarul ezt az egy mondatot tudtam neki mondani) és összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk és 11 hónapja tanít Magyarul.😊
2016. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Éppen betöltöttem a 16 ot :) Azt éreztem hogy soha nem lesz senkim, suliból ismertük meg egymást, alattam járt, de akkor még nem volt semmi, csak jóban voltunk, aztán a szomszédom lett, nyár volt, elkezdtünk facen beszélgetni, aztán találkozni, és végül összejöttünk. :) Nem tartott túl sokáig, 3 hónap. De első kapcsolatnak nem volt rossz.


18/f

2016. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
15 évesen, 2015. szeptemberében. Igazából most is tart, bár én most már 16 vagyok, ő pedig 15 éves, nem 14. Mi egy fesztiválon találkoztunk (nem a nagy bulikra gondolni, szimpla kis réti bulivolt amit évente megrendeztek), ott pedig unokatesómon keresztül ismertem meg, aki amúgy szintén lány. Én nagyon úgy voltam vele, hogy magányosan halok meg, maximum 1 Husky kutyám lesz egész életemben, de hát látod.. :) Egyébként nekem eleinte nem vonta fel a figyelmemet, csak rá 1 hónappal jöttem rá, hogy mennyire szép lány, amikor elhívtam fagyizni. Fagyizás után meg is kérdeztem, hogy nem-e szeretne a barátnőm lenni, ő igent mondott, rá 3 héttel mind a kettőnknek meg is volt élete első csókja egymástól, azóta már eléggé kiismertük egymást, és mély, bolondos kapcsolatban vagyunk. :D Bár akkor nem hittem volna amikor találkoztunk, de mostanra teljesen beleszerelmesedtem, és nagyon szeretem!
2016. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legelső 12 évesen volt, de nem is tudom miért, nem is számítom kapcsolatnak, mert nem volt az, csak kézfogás volt. Az első igazi kapcsolatom 13 évesen volt. Na ővele minden első volt, ami csak lehetett.
2016. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 13 nem volt a legkomolyabb(kézfogás,puszi)

Az egyik osztálytársam viszont már 10 évesen elvesztette (lány)

2016. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első rendes(nem kezfogas) 13 évesen azóta is tart lássam egy éve(mindenben ő volt az első)
2016. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!