Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól döntöttem így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem így?

Figyelt kérdés

Az volt barátommal nyáron szakítottunk. Én nem bírtam tovább, és én mondtam ki hogy legyen vége. Azóta sem akarok tőle már semmit, pedig nagyon szerettem, ő nem


Azóta ritkán, de még is írkál nekem a Facebookon, hogy mizu, hogy vagyok stb. Tegnap is írt, de ez volt az a pillanat hogy ott se válaszolok neki, inkább ignorálom.


Szerintetek bunkóság részemről? Vagy voltatok már hasonló helyzetbe? Ti ezt hogy csinálnátok ha a helyembe lennétek?


Nem tudom kivel megbeszélni, azért írok ide 😰



2022. dec. 4. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem rosszban váltatok el, és eddig visszaírtál neki, én a helyedben utoljára leírnám neki, hogy ne haragudjon, de a továbbiakban nem szeretnél beszélni vele, mert...

És utána már nyugodt lehetsz te is, hogy nem vagy bunkó, és ő is le tudja zárni:)

De ha nem szeretnéd ezt, akkor sincs senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy döntesz:)

2022. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az, hogy ez bunkóság-e tőled, ez attól függ. Azt írtad te szeretted őt, ő nem szeretett és te vetettél véget. Ebből nekem az jön le, hogy megérdemelte amiért kidobtad és a szakításnak az a lényege, hogy megszakitjuk a kapcsolatot a egymással. Szerintem nem vagy bunkó amiért ghostolod, én is ezt tenném.
2022. dec. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Update: nagyon fáj a szívem, letiltottam faceről is 😢 rosszul esik, pedig már tényleg nem akarok tőle semmit, mégis megnehezíti, hogy cuki dolgokat írkál folyamatosan
2022. dec. 22. 13:19
 4/4 MacsekHun2 válasza:
Szerintem kicsit igen, mivel az ,hogy szakítanak az nem feltétlenül azt jelenti hogy attól a pillanattól fogva nem beszélnek egymással csak nem ápolnak szoros kapcsolatot de attól maradhattok barátok és az hogy megpróbál baráti kérdésekkel jobb viszonyt teremteni és leignorálod az elég bunkó.
2022. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!