Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Duetteztem TikTokon egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duetteztem TikTokon egy sráccal, és a barátom szakítani akar, mert "ribnckodom"?

Figyelt kérdés
Azt mondja elárulom, megalázom, ribnckodom, és ezt ő nem fogja elfogadni.
2022. dec. 8. 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos egyet kell hogy értsék a barátoddal
2022. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
37%

Kommentelőkkel nem értek egyet. Aki ennyire önbizalomhiányos, hogy egy gyerekeknek készült videómegosztón behisztizik, az nem is érdemel barátot/barátnőt.


Nyilván pici féltékenységről lehet szó, de végső soron nem lefeküdtél mással + egy párkapcsolatban ki az, aki nem néz rá másokra? Nem fizikai kontaktusra vagy beszélgetésre gondolok, de hát attól mert van valakid pl. el lehet mondani ha valaki más is jól néz ki.


Az ilyen miatt kár aggódni. Komolyan ide elért ez a generáció, hogy egy táncika miatt féltekenykedünk?

2022. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az utolsó válaszolónak. Nevetségesnek tartom, hogy egy ócska táncikálós videón bevágjuk a durcát.


A tik tok miért épült be ennyire az életünkbe? Szerintem a szakítás túlzás, de azt meg lehet beszélni, hogy a barátodat zavarja, ha bájologsz. Ha meg nem tetszik valamelyikőtöknek a helyzet, akkor különmentek és élitek a világotokat.


Szerintem nem szükséges mindent ilyen vér komolyan venni.


16L

2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%

az utolsó válaszolóval*


13-as voltam.

2022. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
59%

Teljesen egyetértek a fiuddal. Én azonnal kiadnàm az utad.

Legközelebb mi jön? Videóban smàrolsz mással?

2022. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

1. ő kontrollmániás idióta

2. te sem vagy normális, amiért mással flörtölsz


Megérdemlitek egymást.

2022. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Mi a jó a tiktokban? Én mindig is irtoztam tőle, és látszik, hogy jól is teszem. Egy komolyan ezen össze veszni? Kettő mi a francért kell duettezni? Azért a pár likért megéri? Látszik hogy neked is mi a fontosabb
2022. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem töröltem le. Szakított velem. Ennyi.
2022. dec. 11. 10:44
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Legalább megszabadultál tőle. Végre egy jó hír.
2022. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondolom gyerekek vagytok még. Szard le. Nem éri meg egy féltékeny kisgyerek miatt aggódnod.
2022. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!