Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittisjimin kérdése:

Mit tegyek? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok életem első kapcsolatában, úgyhogy nagyon tapasztalatlan vagyok, ezért is szeretnék segítséget kérni.


A barátom alapból is "nehéz eset". Ezt úgy értem, hogy nagyon sértődékeny, nehéz neki bármit is mondani. Emelett nagyon féltékeny is, de emiatt nem panaszkodhatok, mery bagoly mondja verébnek :D


A mai napon megsértődött a semmin, és írta nekem, hogy "hagyjál már".

Kérdeztem, hogy "Mivel hagyjalak?" mert nem értettem, hiszen nem mondtam semmi olyat.

erre válaszolt, jóval később, hogy "békén. Hagyj békén."

Válaszom: "jo."


Most mi legyen? már 2-3 órája nem beszéltünk, pedig ilyen nem is szokott lenni.

Írjak neki, vagy hagyjam amíg ő ír? Nagyon makacs.


(két év van közöttünk, kamaszok vagyunk)



2022. dec. 24. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ezen, mert felesleges.


Azon viszont már elgondolkodhatsz, hogy, ha egy probléma adódik, akkor azt illik megbeszélni és nem lerázni a másikat. Legalábbis egy normális kapcsolatban megbeszéljük egymással a dolgokat és nem pedig letudjuk egy "hagyjál már" szöveggel..


Később mi lesz? Megint megsértődik és megint nem fogtok beszélni? Nem egyszerűbb megbeszélni, hogy mi volt a probléma, hogy ezt később újra ne kövessétek el, azaz tanuljatok a hibáitokból?


Te jól csináltad, rákérdeztél. Innentől már ez az Ő szegénységi bizonyítványa, ha nem képes kommunikálni és fiú létére megsértődik, elfut a problémák elől.


A helyedben nem írnék neki, legyen tartásod, hisz Te semmi rosszat nem tettél. Sőt, gyakorlatilag most neked lenne okod haragudni rá.

2022. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es jól írja. Pihentetsd 1-2 napig, nézd meg mi a reakció.
2022. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
Közben megprobalhasz más fiúk felé is nyitni,mosolyogj aki tetszik, ha megpeobal ismerkedni elég ha kedvesen mosolyogva válaszolsz ha nem vagy bő beszédü, ez a barátod így leirtak alapjab ahogy olvastam egy színész egy nobeldijas színész "🎭
2022. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!

megoldódott a baj, eljött hozzám biciklivel(!!), pedig egy másik városban lakik...úgyhogy ki lettem engesztelve.

a későbbiekben pedig remélem nem csinál többé ilyet!

2022. dec. 25. 02:31
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
De csinálni fog ilyet mert idiotab! Féltékenyek meg ne legyetek mert minden kapcsolat bizalomra épül. Hagyd ezt a. Bohocot , tőle csak jobb helyesebb srácot találhatsz
2022. dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na, most eppen megint megy a balhe...
2022. dec. 25. 04:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5#-nek igaza van.


Ez egy kisfiú, aki megsértődik mindenen. Nem érett eléggé egy kapcsolathoz és ezt már onnan látni, hogy ismét balhézik (gondolom megint nem az van, amit Ő akar és megsértődik).


Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de engedd el Őt minél hamarabb, mert sok jövője ennek nem lesz. Keress magadhoz olyat, aki elég érett hozzád. Lehet, hogy megfogott ez a fiú külsőre, de nem minden a külső, ha a személyisége/hozzáállása ilyen gyerekes szinten van.

2022. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!

Köszönöm a válaszodat, maximálisan igazad van! Csak nehéz, mert mégiscsak a barátom, és szeretem őt..

Nem tudom mi lesz ebből, de nagyon úgy érzem hogy semmi jó, mert azóta is durcázik és veszekszik.

2022. dec. 25. 15:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont emiatt kellene véget vetni ennek.


Megértem, hogy szereted Őt, de minél tovább vagy ebben a kapcsolatban, annál többet fogsz sérülni. Légy tekintettel magadra, lépj túl rajta, és keress valaki olyat, aki tisztel téged.

2022. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előttem jól írják. Inkább engedd el, mert nem ezt érdemled.
2022. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!