Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kittisjimin kérdése:

Mit tegyek? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok életem első kapcsolatában, úgyhogy nagyon tapasztalatlan vagyok, ezért is szeretnék segítséget kérni.


A barátom alapból is "nehéz eset". Ezt úgy értem, hogy nagyon sértődékeny, nehéz neki bármit is mondani. Emelett nagyon féltékeny is, de emiatt nem panaszkodhatok, mery bagoly mondja verébnek :D


A mai napon megsértődött a semmin, és írta nekem, hogy "hagyjál már".

Kérdeztem, hogy "Mivel hagyjalak?" mert nem értettem, hiszen nem mondtam semmi olyat.

erre válaszolt, jóval később, hogy "békén. Hagyj békén."

Válaszom: "jo."


Most mi legyen? már 2-3 órája nem beszéltünk, pedig ilyen nem is szokott lenni.

Írjak neki, vagy hagyjam amíg ő ír? Nagyon makacs.


(két év van közöttünk, kamaszok vagyunk)



2022. dec. 24. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elkényeztetett gyerek, aki, ha nem úgy történik valami, ahogy elképzeli, akkor hisztizik, mint anyucinak a fagyiért.

Engedd útjára azzal, hogy nőjön föl, nem

vagy a pótanyja, hogy ki legyél téve az oktalan hisztijeinek.

2022. dec. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

na, update mindenkinem akit erdekel :D


csavo eleg nagy pszichopata, ugyhogy szakitottunk februarban... azota egeszseges kapcsolatban elek :D

2023. máj. 4. 23:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, az király. Jó tudni 😀

Csak így tovább!

2023. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!