Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány és megszerezt...

Tetszik egy lány és megszereztem a számát? De írjak, hívjam vagy inkább semmit ne tegyek?

Figyelt kérdés

Lányok titeket megijesztene ha mástól szerezné meg egy pasi a számotok és így keresne? Vagy minek örülnétek, milyen kezdő szövegnek?

Nem nagyon merek írni neki,nehogy nemet mondjon a közeledésre vagy megijedjen.



2014. máj. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne írjál. Nem várhatod el hogy visszaírjon egy idegennek, vagy egy pasinak, aki érdeklődik iránta.

Hívd fel, mutatkozzál be és mond el, hogy beszélni szeretnél vele.

Aztán ha nemet mond, akkor meg ne rinyálj itt. Mert azért valljuk be 10 nőt legalább el kell hívni randira, hogy talán 1 el is menjen.

2014. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
.
2014. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy ki vagy? Legalább csak azt ,hogy létezel?

Mert ha teljesen idegen vagy, akkor gyakorlatilag nulla az esélyed, ki merne egy teljesen idegennel találkozni, meg minek.

Az SMS-t semmiképp se javaslom, azzal tuti nem érsz célt. Ha szeretnél valamit, akkor hívd fel.

Bár.. az lenne a legjobb, ha a közös ismerősötökkel egyeztetnél, hátha tud olyan eseményt, ahol ott lesz a lány. Személyesen ezerszer több lenne az esélyed. Vagy olyan is lehet, hogy tudod merrefelé szokott hazamenni, vagy ha pl könyvtárban vagy suliban szokott tanulni, akkor ott is megszólíthatod... ezek sokkal jobb megoldások lennének. :)

Én nagyon sokszor mondtam már igent ilyesmire, hogy pl vártam a buszt/villamost, odajött valaki beszélgetni, és ha éppen ráértem, akkor beültem vele valahová. De egy telefonhívás vagy sms alapján gyakorlatilag kizártnak tartom, hogy találkoznék valakivel.

22L

2014. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel nem te kérted el tőle ezért hagyd szerintem gáz ha másoktól kéred el a csaj számát de ha tőle kérted el akkor hívd fel :D
2014. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!