Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én vagyok nagyon önfejű, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok nagyon önfejű, és állok hozzá hülyén, vagy a többieknek van igazuk?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy a téli szünet előtti utolsó héten a barátom nem jött iskolába, és akkor akartam volna vele megbeszélni, hogy hogyan tartsuk a kapcsolatot online a téli szünet alatt, de ugye nem tudtam. Aztán írtam neki messengeren, látta, de nem írt vissza...ez volt 6 nappal ezelőtt. De ismerősnek visszajelölt, de írni nem írt. Discordon van fent, de ugye nekem olyanom nincs. Erre mondták, hogy telepítsem le, azt írjak neki. Mondom, hogy biztos, hogy nem, hát nem fogok én utána rohanni, ha nem reagált, akkor nem. Eddig csak én hoztam áldozatot ennek érdekében, ő semmit.

A téli szünet vége még kicsit messze van, de most bennem van a hiba, hogy mivel eddig is leszart iskola után, meg ugye most is, hogy szakítani szeretnék? Nem hiszem, hogy ennek így kéne lennie...a többiek szerint én állok hülyén hozzá, és hogy én vagyok az önfejű.

Szerintetek?



2022. dec. 26. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Használja egyáltalán a messengert? Lehet nen is látta hogy írtál és ő meg azt hiszi, te szarod le őt. Ne legyél gyerekes, hogy megbeszélés nélkül az első problémánál szakítassz. Töltsd ke a dc-t és ha nem tudtok kompromisszumot kötni, majd akkor szakítassz.
2022. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 "látta, de nem írt vissza"
2022. dec. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy te megpróbáltad, azaz innentől az ő lelkén szárad a dolog. Ha megnézte a messengerét, akkor annyit is nyugodtan írhatott volna, hogy "légyszi keress meg inkább dc-n", de nem tette, ehelyett inkább tojik a fejedre. Ilyen helyzetben én is fontolgatnám a szakítást.
2022. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát együtt vagytok, de 6 napig nem válaszol? Milyen kapcsolat ez? :D
2022. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, ezt kérdem én is...
2022. dec. 26. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy fªszaparaszt

Keress olyat aki tisztel és mutat feléd legalább egy minimális mennyiségű érzelmet

2022. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán kapcsolat. Nem tudom, hogy sikerült ezt összehoznotok, de nekem nem csak tanítási szünet idejére kell, hogy tudjak bármilyen online felületen beszélni a barátnőmmel.

Mind a ketten bénák vagytok, de a helyedben már csak azért is letölteném a discordot, hogy legalább elküldjem a picsába.

2022. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már ő szakított.
2022. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!