Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráírjak vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a történet nagyvonalban hogy bejön már lassan 1 éve egy srác, annyit érdemes tudni róla hogy 4 évvel idősebb nálam, tehát egyetemre jár én még gimibe. Nem igazán ismerem (szinte ismeretlen) pár dolgot tudok csak róla de szívesen megismerném. Viszont nem tudom hogy kellene ráirnom hogy ne tűnjek tolakodónak vagy ahogy a barátnőim mondják "megszállottnak". Követjük egymást instán de nyilván ez nem jelent sok mindnet. Az egyik barátjával már beszélgettem ő rendes,érett srácnak tűnt. L16

A válaszokat előre is köszönöm :)



2023. jan. 7. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Írjál rá, ismerkedj vele, aztán lesz ami lesz.

Idődön kívül mást úgysem veszítesz.

2023. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj rá, bár sokat ne várj tőle, ha azt se tudja hogy ki vagy
2023. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hungarikum_202 ***** válasza:
92%
Nem minden 20-on éves srác akar egy 16 éves lányt barátnőnek. Lehet, hogy 1 perc alatt lekoptat, persze próba cseresznye.
2023. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Egy próbát megér. Írj neki.
2023. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Szerintem a haverjaval baratkozz ossze meg ilyenek ez lehet tobb honap munka de megeri ha mar tenyleg sokat irogattok majd akkor lehet elhiv teged valahova ahol ott lesznek a barataimis termeszetesen a srac is aki tetszik neked es igy lehet bekerulsz a barati korbe igy akar lehet eselyed
2023. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 ezt hívják kihasználásnak
2023. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Írj
2023. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ti hogyan kezdenétek el a helyemben?
2023. jan. 8. 15:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Most adjuk a szádba a szavakat? Te akarsz vele beszélni nem? Kezdetnek írhatnál egy sziát. A többit, meg ha annyira ismerkedni akarsz, találd ki, mire vagy kíváncsi
2023. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedveled a történetét, hozzáírzs mondjuk. Rám írt már egy lány így, egyáltalán nem vettem zokon. Vagy ha történetet nem rak ki, hozzászólhatsz az új bejegyzéséhez (privátban, mert ha kommentet írnál az furcsa lenne)
2023. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!