Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ilyenkor miért nem írtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor miért nem írtok vissza?

Figyelt kérdés
Adott az hogy a lány ráír a srácra, köszönnek egymásnak aztán feltételezzük hogy a csaj szeretne beszélgetni erre a fiú nem ír vissza, de le sem láttamozta. Ilyenkor mi a helyzet?

2023. jan. 16. 07:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekled sajnos.

Keresd mást

2023. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Amugy miota nem irt vissza?
2023. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Mint ahogy ez fordítva is elő szokott fordulni...

A lány írt rá a srácra, így (szerintem) nem a fiúnak kezdeményezni, hanem a lány mondja el mit akar😊

Illetve, lehet, hogy közbe jött valami és nem tudott vissza írni, nem látta, hogy ír (nekem is volt ilyen tegnap, 1 perccel később írt és akkor már nem volt a kezemben a telefon😁)

2023. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb 6 napja beszéltünk utoljára xd
2023. jan. 16. 08:00
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja.. Az viszont más😅
2023. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor ez már felejtős...
2023. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne erőltesd, hiába szimpatikus a srác. Ha akar valamit, majd kellő indoklással felhív, de Te ne lépj.
2023. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Köszöntetek egymásnak, idáig oké. De utána meg is írtad neki, hogy ki vagy és mit szeretnél? Mert ez nem derül ki a kérdésből, ha nem, akkor ne csodálkozz, hogy elhal a beszélgetés. Ha nekem ír valaki az a minimum, hogy mondja el mit szeretne. Szia, mizu, hasonlókkal nem tudok mit kezdeni. A legtöbb itt hal el részemről. Ha viszont elmondtad mit szeretnél és erre annyit sem mondott, hogy bocsi de nem, az bunkóság. De ne vedd magadra, ha ilyen nem is baj, hogy nem beszélsz vele, nem érdemli meg.
2023. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd a fenébe az ilyet megpróbáltad nem jött be ennyi. Jöhet a következő.
2023. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezer millió oka lehet, de az időt is figyelembe véve én is arra tippelek, hogy nem érdekled.
2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!