Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megéri küzdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri küzdeni egy ilyen kapcsolatért?

Figyelt kérdés
A párom hűséges, soha nem csalna meg, ha társaságban vagyunk mindig ott van velem, nem hagy magamra. Viszont ha veszekedünk verbálisan bántalmaz, amit be is ismer magának, és mindig bocsánatot kér és elmondja, hogy azokat azért mondja, mert ideges és direkt olyan dolgokat mond, ami tudja, hogy nekem rosszul esik. És én mindig megbocsátok neki... Nagyon sok pillanatot tönkre tesz, buliba ha iszik mindig kitalál valamit és veszekedik velem, szó szerint az élettől elveszi a kedvem az ilyen hisztijeivel. Amikor veszekedünk és elmondom, hogy szerintem már nem szeretem igazán, azzal jön, hogy biztos megcsalom, pedig nem... Már igazából én sem tudom eldönteni, hogy azért vagyok velem mert szeretem, vagy a sok lelki bántalmazás, zsarolás miatt... Mikor csak ketten vagyunk, akkor úgy érzem nagyon szeretem, úgy érzem biztonságban vagyok, és eltudom vele képzelni az életem. Én nem érzem azt, hogy olyan szinten csúnyán beszélnék vele, 1x nagyon felhúzott, és csúnyát mondtam neki, mai napig azt hallgatom. Szerintetek megéri küzdeni egy ilyen kapcsolatért?

2023. jan. 28. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
A hirtelen felindulás enyhítő körülmény.
2023. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Én mindig hűséges vagyok kivéve ha iszom, de akkor aztán... Viszont mindig megbocsájtanak, mert nem tudom mit csinálok.
2023. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Menekülj!
2023. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg!

Lépj tovább,mielőtt teljesen tönkre fog tenni!

2023. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

NEM!! Ne akard megmenteni, sem pedig megbocsátani nem kell neki, ha képtelen a haragját fegyelmezni.



1-nek: nem, nem enyhítő körülmény... Érzelemkezelési deficit.

2023. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket hívom én drámakirálynőknek. Egy jó kúrás után offolom, aztán oldják meg.
2023. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

5-nek, dehogynem.

“Amikor az akaratelhatározás és az elkövetés között alig van időköz (hirtelen kialakult szándék), előfordul, hogy hiányzik a halálos eredmény bekövetkezésének előrelátása. Ebből a szempontból jelentősége lehet a tevékenység indító okának is, nevezetesen, hogy a véghezvitel támadás, védekezés vagy elhárítás céljából történt-e” Btk. 164. §

2023. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem éri meg. Ez nem egészséges és te is tudod. Nem fog megváltozni soha, csak rosszabb lesz. Fogalmazásod alapján még nagyon fiatal vagy, hidd el, van időd jobbat és normálisabbat találni. Vele csak a lejtőn mész lefele...
2023. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat első és legfontosabb szabálya, hogy érezd jól magad. Ha ez a feltétel tartósan nem teljesül, akkor nem érdemes folytatni.
2023. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, nem tűnik egyenrangúnak
2023. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!