Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet túltenni magad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magad az első komoly kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt aztán én egy évvel ezelőtt véget vetettem a kapcsolatunknak mert nem jól bánt velem. Többször becsapott és sokat hazudott nekem. Úgy éreztem ennek így nincs értelme. De hiába telt el egy év a szakítás óta még mindig fáj...

Szóval mégsem igaz hogy az idő minden sebet begyógyít?

19/l



2023. jan. 31. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig az idő a megoldás, illetve érezd jól magad, töltsd sok programmal a szabadidőd, járj el barátnőkkel, és hidd el, újra be fog köszönteni a szerelem, és akkor már nagyon ritkán (vagy szinte egyáltalán nem) fog eszedbe jutni az előző kapcsolatod!
2023. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha feszt az exedre gondolsz és vissza sírnád akkor persze, hogy nem fogsz túllépni rajta. De ha van olyan, ami leköt simán túl lehet élni egy szakítást.

Nekem ami segített az az ismerkedés. Nem kifejezetten kapcsolat céljából, hanem inkább barátkozás. Igyekeztem minél több emberrel beszélgetni.

2023. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel majd halványulnak az emlékek. De egyénenként változó, hogy ez kinek mennyi időbe is telik.

Nekem pl hosszú időbe telik felejteni.

2023. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapig ismerkedtem egy lánnyal, összejöttünk, 2 hét után olyan szinten átvert, hogy vége is lett. Rájöttem, hogy csak szórakozott, de eközben én tényleg szerettem Őt.


4 hónap + 2 hét. Nevetségesen kevés idő, de Ő volt az első lány, akit szerettem. Ez volt lassan 1 éve. Azóta sem tudom 100%-ig elfelejteni Őt, közel sem.. Szóval ez sajnos ilyen. Ha az életben valami meghatározó volt, akkor nem fogod könnyen elfelejteni.

Egyéne válogatja, hogy kinek mennyi időbe telik elfelejteni a másikat. Lehet, hogy Ő már teljesen túllépett rajtam.


Idővel biztosan jobb lesz, a kérdés már csak az, hogy mikor. Próbálj meg nyitni mások felé, ismerkedj, de ne feltétlen azért, hogy kapcsolatba kerülj újra. Ismerkedj csak úgy, és kitudja, a végén még valami jó is kisül belőle.


+nekem rengeteget segít a hobbim, edzeni járok (már azelőtt is jártam, mielőtt ismertem a lányt), és rengeteget segít abban, hogy ne jusson eszembe. Most is eszembe jut sokszor, de egyre könnyebb már.

2023. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel majd belenyugszol.

Járj el ide-oda a barátnőiddel (nem okvetlenül bulira gondolok). Pl. menjetek uszodába, színházba, sporteseményekre...

2023. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni, nekem mindegyik szakítás után addig tartott a szomorúságom, volt, hogy 7 évig, amíg nem jött egy másik szerelem. Jártam közben ezzel, azzal, nem voltak szerelmek, úgyhogy nem is tudták elfelejtetni velem az előző szerelmet.Ki kellett várnom, amíg nem jött egy új szerelem.
2023. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!