Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy derítsem ki, hogy komoly...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy komoly kapcsolatot szeretne vagy csak tapasztalat szerzésre kellek? Húzzam még a dolgot, hogy meddig bírja lefekvés nélkül vagy essünk túl raja így előbb kiderül?

Figyelt kérdés

Fél éve volt egy 7 évig tartó kapcsolatom, ami azért ért véget mert megcsalt én pedig hazaköltöztem a szüleimhez, munkanélküli lettem (Másfél évig együtt éltünk,megvolt az eljegyzés is)

1 hónapja a baráti társaságunkból egy srác elmondta, hogy 4 éve tetszem neki de nem merte bevallani,mert nem akart nekem rosszat. Szeretettünk egymás közelében lenni.Míg párom a többiekkel jól érezte magát nyaraláskor is addig mi külön elvoltunk jól éreztük magunkat el tudtunk beszélgetni. Sose értette mit szeretek az akkori páromban. Eljegyzés után haragudott magára,mert nem mondta el nekem mit érez.Utána már nem jött velünk sehova szórakozni mindig talált valami kifogást azt mondta megviselte a dolog.

Elmondta,hogy 7 éve volt egy barátnője akivel fél évet voltak együtt de nem történt semmi komoly még csók sem volt köztük és őt is átverte ezután nem akart eztán barátnőt(Én vagyok neki az első akivel csókolózott).

Hétvégén megismerte a szüleim, itt aludt nálunk.

Ő is szeretne bemutatni a szüleinek de én még nem állok készen rá.(Napszámba járok és szégyellem magam előttük)

Tegnap beszélgetés közben felhozta a témát,hogy ő még nem volt úgy nővel, de ne értsem félre nem azért mondja hanem azért mert fél ettől a dologtól.

Hozzátette azt, hogy nem akar semmit elkapkodni.De mégis félek attól hogy ezt nem csak azért mondta, hogy tudjak róla hanem célzásként.

Annyira szépen bánik velem és bókol már akkor is ilyen volt mikor még a párommal együtt voltam, hogy nekem már gyanús.(Túl szép ahhoz,hogy igaz legyen) de remélem csak én fogom fel így ezek után.

23/L

22/F



2019. máj. 29. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell elsietni de szerintem nem kamuzik, foleg aki ennyi idot szingli megtanulja ertekelni ha van valakije, illetve ne szegyeld a munkad, sokad rangu dolog egy parkapcsolatban, ha ertelmesek a szulei belatjak, de nem veluk jarsz szoval...
2019. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne a szülei foglalkoztassanak :)

ha kedves tetszik akkor ne azon aggódj hogy korai vagy késő vagy bármi, ha szeretnéd vágysz rá majd megtörténik,

szerintem nem olyannak tűnik aki elsietné :)

biztos te is vágysz rá, majd csak sor kerül rá :)

2019. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezek a fajta fiúk akik nem voltak még nővel kb 3-4 hónapig élig ki magukat első hónapban nagyon kedvesek , majd le lépnek. Ne legyen igazam, de majd meglátod.
2019. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!