Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megegyeztunk a kapcsolatunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megegyeztunk a kapcsolatunk elejen,hogy nem lesz valentinozas. Erre most mit ad az isten, megint itt van. Tavaly nem kapott semmit,se csoki,se virag es fel volt haborodva, annak ellenere,hogy elotte megbeszeltuk. Iden mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Valentin #kereskedok #unnepe
2023. jan. 31. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmondod neki, hogy nem ez volt megbeszélve vagy megleped valamivel. Te döntésed mindkettő.
2023. jan. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha szereted és tudod, hogy jól esne neki, akkor nem tudsz adni neki egy csokit??? Azért ez nem valami teljesíthetetlen ügy. Én mindenféle ok nélkül is szoktam kapni, csak úgy.

Ha szeretünk valakit, akkor nem akarjuk direkt megbántani, csak azért is, hogy mindenképpen nekünk legyen igazunk.

2023. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Én mindenféle ok nélkül is szoktam kapni, csak úgy." Pontosan igy van nalunk is.

Csak akkor azon a napon nem. Mert ne azert kapjon mert valentin van es "kotelezo" hanem mert gondolok ra

2023. jan. 31. 12:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szokatlan a válaszom, de én tőle kérdezném meg, nem itt idegenektől.
2023. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is pont így csinálom, gyűlölöm ezeket a "kötelező" "meglepetéseket". Azért kapjon ajándékot mert szeretem, ne azért mert muszáj. Ha ezt nem érti meg vagy erőt veszel magadon és adsz neki, vagy otthagyod.
2023. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Mert ugye összedől a világ egy virágtól meg egy csokitól.


"Pontosan igy van nalunk is.

Csak akkor azon a napon nem."

Sajnálom őt, hogy egy ilyen fajankóval van kapcsolatban.

Ez tipikusan az, amikor elvből csakazértsem leszek vele figyelmes. Bármikor máskor igen, de véletlenül azon a napon kizárt. Amikor a párok többsége kap valamit a szerelmétől, te csakazértsem adsz neki semmit, mert fúúúj Valentin-nap...


Te ugye a születésnapján sem vagy hajlandó felköszönteni, igaz? Karácsonykor sem vagy hajlandó neki semmit adni. Sőt, anyádat sem köszöntöd fel anyák napján elvből, ugye?

2023. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aki érti az érti a felhaborodásom, aki meg nem az nem. Nem fogok nektek magyarázkodni.
2023. jan. 31. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

7: Nekünk nem is kell magyarázkodni.

Magadnak meg a barátnődnek magyarázkodj. Minek ebből ilyen büszkeségi kérdést csinálni? Pontosan tudod, hogy örülne neki, de te csak azért sem veszel neki.

Egyébként ha másik napon veszel, akkor nem a kereskedőket gazdagítod? Csak azon az egy napon? :DD

2023. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
rohadt eletbe, lemostatok...:/
2023. jan. 31. 14:02
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, beszéljétek meg ismét, nehogy rosszul süljön el az idén is.
2023. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!