Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy úgy érzi, hogy nem "elég" nekem, mert vannak fiúhaverjaim?

Figyelt kérdés
Hogy magyarázzam el neki, hogy ez nem erről van szó, ők más funkciót töltenek be, mint ő?
2023. febr. 2. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Korlátolt alakkal ne kezdj.

Nem érti és nem is fogja soha érteni.

A régi barátokat meg nem építi le az ember.

Mármint az értékes barátokat.

2023. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Neki sehogy. Nem fogja megérteni. Vagy mert magából indul ki, és félredgu, vagy mert szintén magából indul ki, és ő elképzelhetetlennek tart a párkapcsolaton és a dugáson kívült mást egy ellenkező neművel.
2023. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem ismeri még őket... Nem tudja, hogy kit, mióta ismerek...
2023. febr. 2. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Neki ez az elvárásai egy kapcsolatban, nem illettek össze ezek szerint..
2023. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha ezt nem képes megérteni, akkor felesleges neki magyarázni.
2023. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xp ali ***** válasza:
51%
Tényleg furcsa, ha 1 csajt túl sok pasi vesz körbe. Kivéve persze, ha mondjuk mérnökinfóra jár, mert ott limitáltak a lehetőségei. Am én kerültem az ilyen csajokat, akiket más csajok nemigen szeretnek, ezért a nőiességüket kihasználva más pasiknak kelletik magukat, azok meg pnciban reménykedve elviselik, sőt körberajongják őket. A csaj szt csak haverok, de kívülről látszik, hogy reménykedő loserek, akik ebben a helyzetben csak kihasznált áldozatok és a feladatuk a csaj önértékelésének növelése vagy más módon történő (pl. tanulás) segítése.
2023. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“ Am én kerültem az ilyen csajokat, akiket más csajok nemigen szeretnek, ezért a nőiességüket kihasználva más pasiknak kelletik magukat”


Te érted, amit írtál?

2023. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!