Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Egy ideje már úgy érzem monoton lett minden a kapcsolatba. Alig találkozunk/beszélünk igazából már nemtudom eldönteni hogy szerelmes vagyok vagy csak kötődök hozzá.

Gondolkodok egy 3 hónapja legalább ezen a dolgon és úgy érzem szakítanom kellene de tudom hogy sírna és én ezt nem vagyok képes így megtenni hogy fájdalmat okozok neki

1,6 éve vagyunk együtt.

De már téma is alig van sajnos mindig csak azt beszéljük meg hogy mi történt velünk aznap és kész. mit tanácsolnátok?



2023. febr. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyennel minek eltölteni a fiatal éveidet? Még ha nyuggerek lennétek, vagy egy házaspár 5 gyerekkel és közös lakáshitellel, de így...
2023. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Előbb utóbb úgyis szakítani fogsz, akkor már jobb előbb és találhattok olyat akivel boldogok vagytok.
2023. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék még egy esélyt neki, próbálnék javítani és akkor engedném el, ha már érzéseim szerint mindent megtettem, de úgy sem lett jobb.
2023. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele a helyedben a saját és az ő érdekében is. Fiatalok vagytok és ha ennyi idő után ezt érzed az sehol sem jó jel. Hagyd, hogy mihamarabb ő is tovább tudjon lépni.
2023. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet én is inkább szakítanék.:/
2023. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok és amennyire is ez fájni fog egy ideig mindkettőtöknek jobb lesz és akár tanulhattok is belőle. Én 100% nem tudnám elviselni, hogy valaki csak azért van velem mert sajnálna amikor sírnék és kötődik hozzám vice versa
2023. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!