Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanátok ? Ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha barátotok heti 5-6szor edzene és maximum hétvégente 1-2szer tudnátok találkozni?
2021. nov. 14. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Edzéssel mi a baj? Ha zavar a kevés találkozó, akkor hozd fel neki. Ha utána sem történik változás akkor szakíts.
2021. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha konkrétan az edzés miatt nem tudnánk találkozni (és ezen nem is változtatna), akkor egy idő után szakítanék.
2021. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj vele hogy kevés a találka, nem vagytok eleget együtt. Kapcsolatban vagytok, mindkettőtök jól kell érezze benne magát. Ha nem lehet rajta javítani, változtatni, akkor tovább kell lépni.
2021. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szakítanék a srác helyében veled. Mit képzelsz te magadról?
2021. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az hogy sose jön sehova, mert utána neki tanulnia kell, meg péntek este is lefekszik 10kor, hogy aztán korán kelljen. Alkoholt sem iszik mert hátráltatná az edzésben + étterbe se jön csak havi 1szer
2021. nov. 14. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj és edzz vele.
2021. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Űristen, szakíts vele, de ő miatta... Jobbat érdemel.

Lehet pénze sincs étteremre, arra nem gondoltál?


Van célja, tesz is érte, erre ez sem jó. Hány évesek vagytok? Hova kéne mennie? Leinni magát egy olcsó buliba?

2021. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbat érdemel nálad.
2021. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért mondjátok ezt. Nem hiszem, hogy nincs pénz, ő azt mondja valami hülye étrendet követ mert régen el volt hízva(most izmos), de nem hinném, hogy heti 1szeri kajálástól odalenne az egész....
2021. nov. 15. 08:04
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én megértem a kérdezőt. A srácnak nem való inkább kapcsolat. Ha ennyire nem ér rá az edzései miatt, akkor minek neki társ?

Már ne haragudjatok. Nekem volt párom, aki versenyszerűen sportolt, sok edzése volt, és sokszor kellett mennie meccsre. De mellette volt rám is ideje. Edzések előtt tudtunk találkozni, igaz, akkor nem sokat, de tudtunk. És nem mondanám, hogy korán feküdt le aludni.

Szerintem a fiú kicsit kattant, túlzásba viszi.

Ennek nem lesz jó vége, én nem pazarolnám rá az időmet.

Soha nem mennek el programokra, nem lesznek élményeik, ami nagyon fontos egy kapcsolatban.

2021. nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!