Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt hogy találkoztatok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy találkoztatok az exetekkel pár héttel a szakítás után békülési/barátkozási szándékkal?

Figyelt kérdés
Használt nektek, könnyebb volt így elengedni, vagy csak feltépte a sebeket? Esetleg sikerült egy baráti viszonyt kialakítanotok?

2023. febr. 21. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Pár héttel később már új párom volt
2023. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben nehéz baráti kapcsolatot kialakítani, de nem lehetetlen. Viszont mindkettőjüknek ezt kell akarni. Nálunk ugyanígy volt. Én szakítottam vele azzal, hogy soha többet nem lehet semmi majd az első baráti kávé után rájöttem hogy képes a változásra és igazából nagyon szeretem. Azóta a férjem :)
2023. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de nem is tervezek. Ha valakivel szakítok, akkor idő kell, hogy ne kerüljenek újra felszínre a szakítás utáni szomorú gondolatok.
2023. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozni akarsz még vele akkor nem tehetett olyat amivel nagyon megbántott téged. Kérdés, hogy igazából mit szeretnél tőle. Tényleg a barátja szeretnél lenni vagy valahol legbelül abban reménykedsz, hogy talán megpróbáljátok újra. Amíg nem találkozol vele nem tudhatod, hogy milyen érzés. Lehet hogy feltépi a sebeket, de az is lehet, hogy nagyon jól fogjátok magatokat érezni vagy talán esetleg meglátod benne akit a szakítás előtt.

Miért szakítottatok?

2023. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert én egy jobb munka külfdre mentem, és a távolság miatt mindketten szenvedtünk. De szoktunk egymásnak írkálni, nincs köztünk harag.
2023. febr. 21. 20:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Jobb munka miatt*
2023. febr. 22. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!