Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez fair? Én ha egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fair? Én ha egy lányt megemlítek, elkezd féltékenykedni, de ő random arcokkal találkozgat?

Figyelt kérdés

Szóval ha én megemlítem egy régi barátomat, aki nem mellesleg segített egy öngyilkossági kísérletemet megakadályozni (egy bűne van: lány), akinek nem mellesleg barátja van, még közös képen is látták egymást, akkor már rögtön jön, hogy megcsalom meg hasonlók, ha nem válaszolok pár órán belül, megint biztos csajokkal szórakozom, sőt, ha éppen tovább alszom a kelleténél, és nem írok, akkor meg biztos titokban más lánnyal beszélgetek....


De ő vidámparkba járkál random arcokkal, akiket netről ismert meg és hasonlók.


2023. febr. 27. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. És nem kizárt - bár azért nem is biztos -, hogy azért féltékenykedik, mert magából indul ki.

De akár alappal, akár alap nélkül, a bizalmatlankodásnak nincs helye egy kapcsolatban.

2023. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé toxikusnak hangzik. Talán még nincs elég önbizalmad, hogy elhidd, megérdemelsz egy egészséges kapcsolatot? Ez a lány csak lehúz téged. Mert egy dolog, mennyire kontrollál, megint más, hogy tapasztalatom szerint az a legféltékenyebb, aki hajlamos a megcsalásra. Szóval jó eséllyel meg is fog.
2023. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NTBS ***** válasza:
100%

Nem.

És lehet jobban jársz, ha elengeded.

Lehet már meg is tette, amivel gyanúsít.

2023. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Lehetőséges, hogy azzal vádol, amit valójában ő tesz meg azokkal a "random arcokkal".

Rád akarja kenni a saját bűnét úgy beállítva, mintha azt te tetted volna, azért, hogy elterelje a figyelmed arról, amit ő tesz valójában. Ez egy bevett módszer a kislányoknál.

2023. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani, hogy egyenlő felek vagytok, azaz amit ő csinál, azt lehet neked is. Ennyi.
2023. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegen csavokkal talalkozgat? Repülne mint a huzat...
2023. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem már többen megírták: toxikus kapcsolat, a saját hulülyeségét próbálja rád vetíteni. Ha jót akarsz magadnak, elengeded ezt a csajt. Lehetőleg minél hamarabb.
2023. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fair. Ez az a típusú lány, aki mindenért képes féltékeny lenni, de őt mindenki szolgálja ki, és ha egy rossz szót szólsz, akkor neked véged.
2023. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egy senki._. válasza:
100%
Több embert is hallottam hasonlókat mesélni és már nagyon nem érezték jól magukat egy kapcsolatban, mert féltékenykedésnek nincs helye.. ha nem tudod vele megbeszélni talán nem illetek össze
2023. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!