Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Látom, ahogy a srác csalja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom, ahogy a srác csalja a barátnőjét random lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kamerám az ajtóra szerelve, és felveszem kamerára mik történnek, főként ha nem vagyok itthon, és az éjszakai dolgokat...


És van egy 18 éves srác, most lett egyetemista, albérlő, van egy amúgy nagyon aranyos 15 körüli barátnője... Beszélgettem is velük, a lány nagyon szereti a srácot... Csakhogy, a srác, úgy hetente 1-2 alkalommal random lányokat hív fel magához éjféltájt, vagy hajnalban, és hát, nem csak havercsajok...


Szóval mit tegyek? Szóljak a lánynak?


2023. márc. 1. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem utánozd, legyél korrekt
2023. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy meg a rejtett kamera büntetendő...
2023. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Abszolút nem rejtett, ez a tipikus ajtóra szerelhető kamera.
2023. márc. 1. 13:18
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval itt valami félreértés lehet, ez egy sima, ajtóra szerelhető kamera, Amerikában nagy divat ez, csakhogy rálátok a srác ajtajára is.
2023. márc. 1. 13:19
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy másik lakás, nem az enyém.
2023. márc. 1. 13:22
 6/12 NTBS ***** válasza:
74%
Szerintem szólj a lánynak.
2023. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is mond el a lánynak, hogy figyelj nem akarsz beleszólni a dolgokba, de észrevetted, hogy sok más lány is feljár a barátjához éjszaka, amit lehet, hogy te értesz félre, csak gondoltad, jobb ha tudja.
2023. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Van bármi közöd hozzájuk? Nincs? Akkor hagyd békén őket. Ha akarja akkor a srac úgyis kimagyarazza magát, es te leszel a szar alak amiért megpróbálsz éket verni közéjük.
2023. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Kettős érzések vannak bennem, mert egyrészt "megmenteném" a csajt ilyen sráctól, de ezzel együtt én is hasonló kaliberű szemétséget követnék el. Én egyébként elmondanám, mert a csaj megérdemli, hogy megismerje a barátja igazi arcát.
2023. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Mondd el neki, és azután legalább ő is leszbikus lesz! sok sikert
2023. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!