Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinálnátok a helyemben ?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben ? Jogos volt a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Tegnap este beszéltem a barátommal és semmi baj nem volt. Aztán ma reggel ahogy indulok suliba ott várt a házam előtt hogy elkísérjen. Azt mondta hajnali 4 óta ott vár. Én nem tudtam róla semmit. Azt mondta azt hitte hogy valami bajom van és azért jött el. (semmi bajom sem volt). Eléggé kiakadtam mert én ezt már egy kicsit soknak gondolom és hogy ez már ilyesztő hogy hajnali 4 óta a tudtom nélkül a házam előtt vár. Mondtam is neki erre most ő van kiakadva hogy jó akkor nem is fog többet keresni meg nem akar találkozni velem. Jogos voltam?

Ő 17/f én 16/l


2023. márc. 9. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Ijesztő vagy.
2023. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Mióta vagytok együtt, mert ha pár hete akkor lehet jogos volt?.
2023. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy mennyi ideje ácsorog ott? Túlgondolod. Viszont az a reakció, hogy akkor többet nem keres az nagyon gyerekes.😆
2023. márc. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt. Hajnali 4 óta állt ott
2023. márc. 9. 07:57
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Furának fura, de egy szerelmes ember sokszor csinál fura dolgokat a párja kedvéért. Szerintem mindketten túlreagáltátok, te magát a helyzetet, ő meg azt, amit a helyzetre mondtál.
2023. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
De buta vagy... Csak szeret és aggódik.
2023. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen hogy van házad? Szüleidnek sem tűnt fel, hogy ott áll valaki?
2023. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
kamugyanú
2023. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Társashazban lakunk anyukámmal. A lakás ablakai nem az utcára néznek. És anyukám később indul el otthonról mint én
2023. márc. 9. 09:47
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Én már aludtam amúgy lépcsőn, ház előtt, mikor rosszban voltam a lánnyal...
2023. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!