Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem vett nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem vett nekem virágot. Ez baj?

Figyelt kérdés
Mármint.. nekem nem baj mert nem elvárás. De nőnapra nem kaptam virágot. Ettől én még ugyan úgy szeretem, nem haragszom meg semmi. Csak ez mások szemében jelent valamit? Tudom hogy a mi kapcsolatunkban mi vagyunk a fontosak, de mégis..

2023. márc. 14. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
De felkoszont?
2023. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nem az az ajandekozos tipusu.

Emlitsd neki, hogy milyen jo lenne kapni

2023. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked nem elvárás, miért lenne baj?

Engem párom reggel felköszöntött, napközben kérdezte, mit kérek, én meg mondtam, hogy semmit, mert a nőnap nem akkora nagy cucc.

Nem is kaptam semmit. :)

2023. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze hogy felköszöntött. Örülök a virágnak, de nekem fontosabb egy együtt töltött nap, és hogy minden nap szeressük egymást, ne csak ünnepnapokon. Csak ez olyan ,,elvárás a társadalom szemében. Kicsit furának is érzem magam, hogy nekem nem😅”
2023. márc. 14. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért azzal foglalkozol, hogy mások mit gondolnak? Ha neked nem elvárás, hogy kapjál virágot, akkor nem várod el és kész.


"nekem fontosabb egy együtt töltött nap, és hogy minden nap szeressük egymást, ne csak ünnepnapokon"


Na látod, ez egy nagyon szép gondolat. Látszik, hogy valóban szereted a párod és nem csak a látszatért vagy vele együtt. 😉 Ne foglalkozz a virággal, ha neked nem elvárás.

2023. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Szép estét😊
2023. márc. 14. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha neked nem számít, akkor ennyi, nincs vele több dolgod.
2023. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, mióta vagytok együtt, de te felköszöntötted őt férfinapon? Mit vettél neki, adtál neki az napon?
2023. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem fontos ne érdekeljen mások véleménye
2023. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
81%
Részben. Ha írt verset, szervezet programot, az jobb a virág helyett.
2023. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!