Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baromira beteg vagyok. Tudja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromira beteg vagyok. Tudja a barátnőm. Kértem, hogy küldjön már egy képet magáról, jólesne, erre kirakott instán egy képet, hogy két sráchaverjával "bulizgat"... Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ez normális viselkedés egy barátnőtől?
2023. márc. 19. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem normális viselkedés, főleg, ha tudja, hogy a barátja féltékeny típus és így provokálgatja.

Bár lehet én vagyok előítéletes, de ha valakinek barátja van, ne más fiúkkal tegyen ki bulizós képeket könyörgöm, ez teljesen szembemegy azzal, hogy egy jó kapcsolatban van.

2023. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
nem azert van a baratno h kepeket kuldozgessen neked
2023. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Thispain ***** válasza:
0%
Igen.
2023. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg elgondolkoznék a szakításon.
2023. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Minek a kép? Mert nem értem a lényegi hátterét.


De ja, nem a legjobb dolog ezt tenni. Kérdezd meg, beszéljétek meg stb. Ha bulizásnál több van akkor meg hajítsd ki.

2023. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A kép lényege az lett volna, hogy nem akartam, hogy ide jöjjön, és megbetegítsem, mert ez a kór elég brutális, nem akartam megfertőzni, magyarán szólva, de hiányzott, és jól esett volna látni. Erre meg egy ilyen képet rakott ki, ami még szarabbul esett.
2023. márc. 19. 18:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Így már érthető. Tudja hogy rosszul esett? Ha direkt rakta ki, rossz szándékkal akkor is kommunikáld le vele hogy mit akart ezzel üzenni? Lehet újra szingli akar lenni.
2023. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt két osztálytársam, akik vírus idején kikérték magukat az osztályból, aztán kirakták storyba, hogy buliznak. Nem gondolták át, hogy mit osztanak meg, meg hogy ebből baj lehet. Talán itt is ez a helyzet, egyszerűen nem gondolt rá (talán már ittasan), hogy ez neked rosszul esne.
2023. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Repülne már azért, mert két másik csávóval bulizni van, úgy, hogy nem is tudok róla
2023. márc. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A két csávó miatt nálam is erősen rezegne a léc.
2023. márc. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!