Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szoktatok csókolózni, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok csókolózni, ha egyikőtök beteg?

Figyelt kérdés

Ma lázas lettem (38,4), köhögök és folyik az orrom állandóan. A barátom valszeg holnap átjön hozzám, de félek, hogy elkapja. Friss a kapcsolat, 3 hetes. Szoktatok így csókolózni vagy inkább nem, vagy nem is találkoztok?

16L



2022. júl. 20. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
nem, csak puszi, ölelkezés max
2022. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Én meg akkor is csókolóztam a párommal, amikor covidos lett.
2022. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk is az volt, mint az utolsónál.
2022. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Csókolózni nem, mert valahogy betegen nincs is hozzá hangulatom, inkább puszit szoktunk adni.
2022. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Inkább csak szájra puszikat szoktunk akkor adni, de mi már másfél éve együtt vagyunk, szóval nem zavar, ha a másik beteg.
2022. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a betegség jellegétől is.

Egy kis torokfájás nem akadály. (Persze, ha őt sem zavarja.) De komolyabb betegséget semmiképp nem szeretnék átadni neki.

Ha már szóba került a COVID: azok után, hogy én két hetet lehúztam a kórházban, egyik 17 éves (!) ismerősöm meg félig működő tüdővel kell, hogy leélje a hátralevő életét, felelőtlen bunkó lennék, ha ekkora kockázatnak tenném ki a szerelmemet.

2022. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, felűdítő egy rákbeteggel smárolni 😃🌟
2022. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

5-ös: "de mi már másfél éve együtt vagyunk, szóval nem zavar, ha a másik beteg." xD aranyos.


Mi lassan 10 éve vagyunk együtt, ettől függetlenül betegen a nyelves off, amúgy is ha rossz a közérzet, meg nyűgös az egyik betegség miatt, akkor eléggé offos. Arc, homlok, szájra puszi esetleg, de inkább szájra sem, ne adjuk át a betegséget, meg ne pin-pongozzunk vele. Szerencsétlen 1-est jól lepontoztátok, azt ő itt az egyedüli eszes rajtam kívül, úgy látszik. (meg 4 meg 6:D) Covidosan végképp nem, főleg, hogy felváltva voltunk azok kb 2 hónap különbséggel, örültünk, hogy a másik nem kapta el. (neki előbb lejárt az oltása, én még oltástól védett voltam, aztán beteg lett, ezáltal védett, aztán nekem is lejárt az oltás, mentünk volna 4edikre, erre elkaptam, ő meg nem a védettsége miatt, aztán msot kicsit várunk, majd utána oltjuk tovább, láthatóan megérte, most voltunk először ebben a félévben.)

2022. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk covidosak, de a tünetek megjelenése nem egyenlő a betegség kezdetével. Mármint egyik nap csókolózunk, másik nap meg pozitív a teszt és onnantól kaphatjuk csak el? Ugyan már.

Betegen nem csókolózunk, eldugult orral, taknyosan nem kellemes. De szájrapuszi mindig. Nyilván attól is függ, hogy milyen gyakran találkoztok, mert ha egy hete nem, akkor tök jogos, ne add át a betegséget.

2022. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!