Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El néznétek hogy a párod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El néznétek hogy a párod mindennap be van tépve ?

Figyelt kérdés
Barátomról lenne szó. Csak néha csinálta eddig, addig bele keveredett egy bandába…mindennap kocsma túra van, de nem isznak csak üdítőt de folyamatosan 10 percenként szívnak…már egy pár hónapja csinálja de minden egyes nap…nagyon békés de nem is lehet vele semmit kezdeni…beül itthon játszik minimalt halgat meg néha szexelne…nem is nagyon beszélünk már egymással…folyón úton van ilyen napi 20 ezreket elver , szarik az egész világra…belém “nagyon szerelmes én vagyok az igazi” de amúgy ismeretlen csajoknak is írkál meg neki ok is (nem vagyok féltékeny) mert nem csalna meg de ez így hogy lesz tovább szerintetek rá hagyjam?
2023. márc. 23. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves amúgy?
2023. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
19 éves de most is úgy jött haza mint a mosott szar.
2023. márc. 24. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

#13

Ha jót akarsz magadnak, elengeded.

2023. márc. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy az ilyen kérdezők csak igazolást várnak másoktól. Ha csak egy ember is azt írja, hogy ez így rendben van, akkor lezártnak tekintik a dolgot.
2023. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!