Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Félek, hogy kevés vagyok neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy kevés vagyok neki?

Figyelt kérdés

A neten keresztül ismerkedtünk meg, egy városban dolgozunk, ami tök jó, mert mindkettőnknek rugalmas munkahelye van, ezért akár napközben is tudunk találkozni egy kevéske időre. Meg a munkában is egyszerre végzünk, úgyhogy utána is tudunk találkozni. De nagyon rég volt velem ilyen, hogy valakivel nekiálljak ismerkedni. Most egy kicsit furcsa, hogy van aki ennyit érdeklődik felőlem, de félek attól, hogyha Ő komolyan gondolja(márpedig teljesen ugy néz ki), akkor én kevés leszek neki. Se nem tartozom gazdag családból, se nem vagyok megáldva nőies arccal, hanggal, idomokkal. Vannak csúnya tetoválásaim, amitől en is frászt kapok, nemhogy egy palotában nevelkedett budapesti jó módú srác. Félek hazahozni is, mert nincs szép állapotban a házunk/telkünk. Hogy majd undorítónak fogja ezt tálalni. Hogy sokkal szebbek s jobbak voltak ezelőtt a barátnői.

Igazából tudom, hogy csak magamat örlöm ezzel, mert aki engem szeret azt nem érdekli mindez. De mégis elég nehéz ezt elhinni.


2023. márc. 29. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy van, csak magadat őrlöd ezzel, ha akar valamit tőled akkor azt tőled akarja nem a házadtól/telkedtől, gondolom egy képcsere már csak volt, ha érdeklődik..


Fel a fejjel.


F

2023. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd már ezt a hülyeséget, hogy kevés vagy neki…
2023. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret úgy szeret ahogy vagy, és ezt a körülmények sem fogják befolyásolni. Ha meg ne adj isten mégis csak ellenkezője lenne nem hozzávaló volt. Van egy mondás szép tálból nem lehet jól lakni. De ahogy írod valószínű tényleg elfogja fogadni. Ne szégyelld amint nálatok lesz és minden jól alakul erősebb lessz a kötelék is. :)
2023. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzádvaló*
2023. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek minden előttem szólóval, ne szégyelld se magad, se amid van. Ha tényleg szeret, ezek mind nem számítanak.
2023. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha “kevés” lennél is téged ez miért befolyásolna? Ha mondjuk egy férfinak vannak komplexusai egyből mehet a kukába kb…de nőként?


Na mindegy a lényeg hogy teljesen feleslegesen aggódsz…ha valakinek nem tetszik valami az mehet a p..ba

2023. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha meg akar csalni, vagy el akar hagyni, akkor úgyis megteszi a leírtaktól függetlenül is. Nézd meg hány milliomos cicababát csalnak meg total jó körülmények között. Nem ezen múlik többnyire.
2023. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
100%
Szerintem az ismerkedés egy lényegesen korábbi szakszában feltűnt neki, hogy van tetkót, hogy hogyan nézel ki, hogy milyen anyagi helyzetben vagy stb és hát abból a tényből kiindulva, hogy még szerinted is komolyak veled a szándékai nagyjából kijelenthető, hogy pont nem érdekli mindaz amin parázol. Vagy persze az is lehet, hogy szimplán kuka az önértékelésed. :D [Tini párkapcsoladok szóval igazából valszeg mindkettő.]
2023. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztok?
2023. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindketten etteremben, de kozel egymashoz:))
2023. ápr. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!