Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ettől rossz ember lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és bátran ki merem jelenteni, hogy nagyon szeretem őt, sosem ingott meg a kapcsolatunk. Viszont sajnos előfordul az, hogy például nézegetem az instagramot, és egy-egy merészebb kép láttán előtörnek a férfi ösztöneim, ami utólag rendkívül rosszul esik nekem. Sosem csalnám meg a barátnőmet, de néha mégis megesik, hogy a kelleténél picit jobban megnézek egy-egy női testet, ami akkor jól esik, de utána eléggé rosszul érzem magam, mert az van bennem, hogy minimálisan ezzel is megcsalom őt. (Hozzáteszem, hogy ezek sosem élőben történnek és sosem akkor, mikor épp vele vagyok.)

Szerintetek ettől rossz ember vagyok?

19F



2022. nov. 2. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, sőt ellenkezőleg, hogy megszólal ilyenkor a lelkiismereted.

Meg az nem bűn, hogy vannak más nők akiket megnézel, ez a normális.

2022. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ő is megnéz más csávókat ne aggódj
2022. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Márminthogy kivered más nők képeire? Erről beszélünk?
2022. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem is értem a kérdést. Van aki egyáltalán nem néz meg mast a párjan kívül vagy mi?
2022. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit gáz
2022. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Az nagyon ritkán fordul elő, hiszen attól még inkább furdalna a lelkiismeret.
2022. nov. 3. 00:54
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincsen ezzel semmi baj. Hűséges vagy nem vak...
2022. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ezzel semmi baj. Aki a párján kívül nem néz meg más nőt, az vagy hazudik, vagy hülye. Baromság azt gondolni, hogy ezzel megcsalod, mert így vagy úgy, de mindig szembe fognak ilyenek jönni veled, és nem tudod elkerülni
2022. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
Annak orulj hogy nem vagy meleg
2022. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!