Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes együtt maradnunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt maradnunk?

Figyelt kérdés
7-8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Egy nyaraláson ismerkedtünk meg (ahol együtt töltöttünk 2 hetet). Utána tartottuk a kapcsolatot, beszéltünk ttelefonon, randiztunk és vegül összejöttünk. Az elején nem tartottuk jó ötletnek a távkapcsolatot (nem Mo.-n él). 4-5 hónapig ment minden rendben, találkoztunk minden hónapban háromszor és szinte minden nap chateltünk. De az utóbbi 3 hónapban sorra fújta le a találkozókat, nem is beszél velem már annyit és ha mégis akkor rövidre fogja. Tudom nehéz a távkapcs. de eddig minden rendben volt és úgy volt tervezve hogy 1-2 év múlva visszajön. (eredetileg a szülei miatt ment ki mivel ott dolgoznak, de már elmúlt 18 szóval vissza szeretne jönni). Auz is lehet hogy megismert valakit vagy csak nehéz kivárni azt az 1-3 évet, de nem értem akkor miért ne mondaná el... Szakítsak vele előbb én vagy hagyjam hátha helyrejön?

2023. febr. 20. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hagyjad, de közben Te is nézelődj!
2023. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak videóüzenetek és hasonlók? Én, ha távkapcsolatban lennék, és szabadidőm lenne, akár csak utcán sétálgatnék, nyomnám a lájvot neki privátban.
2023. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-vel egyetértek. Kellenek a videóhívások, hogy lássátok egymást, mégha messze is vagytok. Ennyi személyes kell a dologba, mégha fizikálisan nem is vagytok egymás mellett.


Egyébként vele kell megbeszélned, ha zavar amiért kevesebbet tudtok beszélni. Ha dolga van és nem ér rá, azt sajna el kell fogadni, de ha más baja van, és nem akarja elmondani, akkor el kell engedned. Aki nem tud beszélni a problémáiról, arra nincs értelme időt szánni.

2023. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha zsinórban több találkozót is lemondott, én is gyanakodnék sajnos, hogy talált valakit a lakhelyén. Én megpróbálnám megbeszélni, hátha bevallja, lehet, nem tudja, hogy kezdjen bele. Ha tagad, de utána továbbra sem változik a helyzet, szakítanék. Ennek ilyen formában nincs értelme.
2023. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.A mai világban simán megoldható a találkozás virtuálisan is,ja annyira nem ér rá találkozni veled akkor ott van a videó chat.Inkább szakíts vele.
2023. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is gyanakodnék. Ha ezek a tali lemondós esetek továbbra is szaporodni fognak, akkor viszont szakíts.
2023. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalat: szerintem te se írj annyit neki, és akkor majd kiderül mi a szitu. Nekem volt olyan srác, akiről sejtettem h nem akar tőlem semmit, majd aztán nagy nehezen ki is mondta egy talin. Után volt egy srác, akivek távkapcsként működött volna - ő volt Magyarországon - hazamentem, taliztunk, másnap szakított.


Sajnálom tényleg, nekem már kezd teljesen elegem lenni ebből az egészből.

2023. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

A távkapcsolat nem működik.

Még ezer szállal kötődő házasságban sem, nem hogy tini levelezőn.

Levelező csak felsőfokú iskolákban működik.

Párkapcsolatban nem.

🙂

Neki már lett normális, élő kapcsolata.

Őrizd meg szép emléknek, de haladj tovább.

2023. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is hasonló helyzetben vagyok ha gondolod beszélgethetünk/n
2023. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
beszeljetek sokat, videouzenetek, hanguzenetek, hosszu uzenetek. mely hosszu ejszakai beszelgetes. esetleg megprobalhatjatok kicsit felpezsditeni a kapcsolatotokat ha van bennetek egy kis perverzseg. ti ismeritek egymast es egymas gyengepontjait. 18vagy esetleg attol idosebb ferfinak nagyon nehez lehet megalni hogy hu maradjon hozzad. en nem latnek sok eselyt a kapcsolat megmentesere, sokat fogsz szenvedni.
2023. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!