Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Higyjek neki?Tulreagalom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higyjek neki?Tulreagalom?

Figyelt kérdés

A barátommal kB 1 éve vagyunk együtt.Nagyjabol 1-2 honapja kezdett el egy lánnyal barátkozni, nekem is bemutatta, igazából ő egy kedves lány szóval megértem hogy jóba lettek. De egyre többet van vele, és ez egy bizonyos mertékig oké, de szinte minden második nap elmennek valahova és egyre kevesebbet mond a találkáikról( tudom nem is kéne ezt elmondania olyan konkrétan mert személyes ügy, de már egyenesen kerüli a témát, meg azt is hogy hova mentek).Kezdett zavarni a dolog, és hát nem vagyok rá büszke de követtem őket (ennek részleteiben jobb ha nem megyünk bele) és tudom hogy ez azt jelenti hogy nem bízom meg benne meg hogy ez jogilag bűncselekmény, de valljuk be a legtöbb lány a helyzetembe ezt csinálta volna.A lényeg annyi volt hogy ujjaikat osszekulcsolva jártak keltek az utcán ( kajálni mentek) a részleteket nem annyira láttam mert ertelemszeruen azért nem ültem be én is, de teljes mértékben úgy viselkedtek mint egy pár, ráadásul a lány többször meg is puszilta a barátom.

Mikor megint találkoztunk és megkerdeztem mit csináltak azt mondta hogy elmentek enni meg még ott volt pár barátja.Nem tudom hogyan tisztázzuk ezt mert nem ronthatok rá azzal hogy már pedig megcsalsz(ami amúgy nem is biztos).

Lehet tulreagalom? Vagy tényleg tenni kéne valamit?



2022. dec. 13. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szakítanék vele azonnal. Bocsi, de nekem ugy tunik, hogy azzal a csajjal abszolut megcsal teged, raadasul az orrod elott... nem reagalod tul kicsit se. Kitartast!
2022. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Sajnos pedig megcsal. Teljesen egyértelmű! Sok erőt kívánok!
2022. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezekutan is mered azt allitani hogy "ami amugy nem is biztos"

akkor ott komoly bajok vannak mert kb elotted csalt meg teged. Gondolhatunk arra is hogy azert mutatta be neked hogy ne legyen feltuno az o kettojuk kapcsolata. De azért bator huzas.

2022. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is kidobnám. Láttál, amit láttál, ennyi nekem elég lenne.
2022. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Láttad őket kézenfogva, a csaj puszit is adott neki,de szerinted nem biztos hogy megcsalt?😅 No comment....
2022. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobjad, elég gyanús hogy megcsal. Ha nem akkor szerintem mond el neki egyenesen, nem hiszem hogy bűn lenne ugyan abba az irányba menni mint más, és véletlenül pont látni ezt azt
2022. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szegénykém 100 % hogy csal téged. Én is hasonló cipőbe vagyok ,mint te (mondjuk én már szakítottam a fiúval). Kitartást
2022. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így teszek.
2022. dec. 14. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Kedvelted a lányt. Lehettek hárman ami sokkal jobb mint ketten.
2022. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom javasolni, amit az előttem szólók.

Mi lett végül, szakítottatok?

2022. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!