Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Barátommal nagyon összevesztünk, körülbelül egy hétig nem beszéltünk, én találkozgattam srácokkal addig, és ezt látta? Most újból beszélünk és találkoztunk, de nem olyan már?

Figyelt kérdés
Nagyon bántja a dolog, és nagyon szomorúnak tűnik, elég távolságtartó és olyan hűvös? Mit csináljak?
2023. ápr. 4. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Felnősz közben, es nem is fogod érteni, hogy mi is lett volna itt a kérdés.
2023. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hét "szünet" alatt te több fiúval is találkozgattál? És még csodálod, hogy neki ez rosszul esik? Örülj inkább, hogy adott még egy esélyt, és soha többet ne viselkedj így.
2023. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi agyhalott r..nc megvolt. Semmi értelme ezen kívül bármit is írni …sőt ennek sem volt :d
2023. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de érthető hogy így viselkedik veled, neked hogy esne ha ő találkozgatott volna más lányokkal? Akkor az bezzeg felháborító lenne a számodra, nem? És ezt lányként mondom, szerintem gondold át hogy tényleg őt szereted-e, vagy sem
2023. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülj hogy szóba áll még veled. Összevesztek és akkor te egyből más fiúkhoz futsz?

Ne haragudj, de ez undorító.

Ha szeretsz valakit eszedbe sem jutna más fiú.

2023. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elszúrtad, nem tudsz mit tenni, előre kellett volna gondolkozni.:(
2023. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelld magad!

Én biztos szóba nem állnék veled, meg sem tudnék bízni benned.


Ha legközelebb is lesz ilyen össze veszés, és nem fogtok egy pár napig beszélni, akkor meg férjhez fog menni?


Anyám borogass, és még ezek szaporodnak is...

2023. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
64%
Semmit. Egyből nem kellene más férfiakkal találkozgatni.
2023. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Remélem, hogy a srác nem ad neked mégegy esélyt és soha nem találsz nála jobbat.

Degenerált r*banc

2023. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!