Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok magamra ideges? Ti hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj akivel régen majdnem összejöttem tipi-tapi stb..sőt egy buliba majdnem el is vittem "egy körre" de amúgy a cél az volt hogy jöjjünk össze. Akkor még nagyon hülye voltam...de végülis bejöttem neki csak hát konkrétan nem lett belőle úgy semmi.


Okés azóta ő is amúgy teljesen megváltozott meg én is..na de véletlenül találkoztunk élőben (teljesen mindegy miért) pont egy helyre mentünk.

Én hülye barom pedig pont Hollandiában voltam a nővéremnél...és be mentem egy coffe shop-ba...és hát ott annyi fű volt hogy mondom lövök egy képet róla.

(amúgy néha szoktam tépni) de nem ennyit meg közel sem mindennap stb.

Na de ezt a képet történetnek beraktam és nyilván eddig full leszart ez a csaj azóta...de ezt a történetem megnézte pont.

Na és most azon vagyok kiakadva hogy biztos valami drogos szarnak néz...és ez így megint nem fog összejönni (nem mintha erőltettem volna) de értitek. És hamarosan megint találkozok vele...ismét nem randi hanem pont egy helyen leszünk. Szóval sík ideg vagyok magamra..jobb inkább leszarni az egészet? Csak túl sokat kattogok rajta?


2023. ápr. 13. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat kattogsz :D

Szerintem senki sem gondol drogosnak senkit ezért. Hollandiáról mindenkinek ez jut eszébe.

Ha egyébként nincs tele az oldalad füves utalásokkal, akkor nem fognak ezért drogosnak nézni.

A lányhoz meg menj már oda legközelebb, ha egy helyen lesztek és ne kerülgessétek egymást, hanem jöjjetek össze, ha mindketten szeretnétek.

2023. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha érdemes gondolkodni, mielőtt cselekszel, bár ebben a helyzetben mindegy, hiszen nem vagytok aktív ismerkedési szakaszban.
2023. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!