Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondja a barátom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a barátom, hogy csalódott bennem? Azt mondja, hogy a szavam, az ígéretem, a tetteim, semmit sem érnek már?

Figyelt kérdés

Megígértem neki, hogy megszabadulok az exemtől (nem ő kérte, én akartam bebizonyítani, hogy nem jelent már semmit), de csak találkoztam vele, és visszajelöltem instán is.


Azt hittem, mérges lesz, de csak annyit mondott, hogy a szavam, az ígéretem, a tetteim, semmit sem érnek már. Szóval ígérhetek bármit, mondhatok bármit, felesleges, de legalább tudja, hogy ezek után mire számíthat tőlem...


Most mit csináljak?!


2023. ápr. 13. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha ilyen a barátod, szakíts vele. De ez nem túl jó dolog. De ha egyszer ilyen... (sajnállak)
2023. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Szakíts
2023. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Mért beszéltél az exeddel és jelölted vissza őt?

Szerintem még nem vagy túl rajta. Gondold végig, hogy a két pasi közül ki a fontosabb neked. Mások érzéseivel nem jó játszani. Jogos, hogy a mostani barátod kiakadt rád, a saját szavaiddal mentél szembe.

2023. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Miért találkoztál az exeddel? Nem is értem.

Érthető, hogy zavarja a párodat.

2023. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

De amúgy mit vártál már ne is haragudj…annyira unalmas meg idegesítő egy ilyen szédelgő személy főleg ha nő…mit csináljanak veled most őszintén?


Engem is zavarna ha mellettem ezt csinálná valaki..de már nem szenvednék vele hanem dobnám is a p..ba, mert ilyenből lehet 1000 et találni

2023. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért ígértél olyat amit nem tudsz betartani?
2023. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy nem is kérte, én ajánlottam fel neki...
2023. ápr. 13. 10:44
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van, nem léptél túl az exeden :D
2023. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

7: Ha olyan rossz, akkor minek tetted? Döntsd el, hogy mit szeretnél.

Szerintem korai volt neked még egy új kapcsolat.

2023. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Megígérted, nem tartottad be. A szavahihetőségedet teljesen elvesztetted a szemében.
2023. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!