Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátnőtök 1 házibuliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök 1 házibuliban egy random távoli fiú ismerősével táncolt és kézen fogva is táncoltak. Mit tennél?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Ha semmi mas nem történt nem érdekelne
Beteges vagy hogy ilyeneken kiakadsz. Nem zavarna
Zavarna de nem szakítanék
Szakítanék
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha más nem történt, akkor zavarna, de nem szakítanék.
2023. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nonameboi ***** válasza:
50%
Megbeszélném vele, de valszeg a pia jött ki így belöle.
2023. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A pia az semmire nem mentség.

Én egyszer voltam olyan satu részeg, hogy az akkori barátnőmet is elküldtem mikor közeledni próbált, hogy ne haragudjon, de nekem barátnőm van. (Úgy volt, hogy nem lessz ott, de aztán csak eljött.)


Mellesleg ha barátnőm van, akkor tudja, hogy csak én érinthetem. Ha nem ennek megfelelően reagál, akkor onnantól kezdve az exem. Nem kimondottan féltékenység az ok, hanem egyéb megbeszélt dolgok, amik csak kettőnkre tartozik.

2023. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nonameboi ***** válasza:
57%
nem mondtam hogy az mentség, csak nem csinálna ilyet ha eszénél lenne.
2023. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Odamész azt jó fivériesen állon baszod a csókát.
2023. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!