Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha nem mesélt rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem mesélt rólam a szüleinek? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk, én már meséltem otthon róla a szüleimnek, de ő még nem. Visszahúzódó, és első kapcsolata. Nagyon úgy érzem, hogy szégyell vagy valami ilyesmi. Tudom friss a kapcsolat és lehet megfontolt de összetörtem teljesen.

19/L


2023. ápr. 24. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy baj! Nem feltétlen kell mindenkinek mindenkiről mesélni.
2023. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nonameboi ***** válasza:
90%
visszahúzódóbb, valószínüleg nem tudja hogyan tálalja, vagy csak nem akarja elsietni.
2023. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Tény, hogy 1 hónap még nem a világ, de azért én ilyenkor már mondanám otthon. Kérdezd meg tőle miért titkolja, valszeg nem veled van a baj, csak egyszerűen új neki még a dolog és nem tudja hogy közölje. Nem aggódnék emiatt, csak simán beszéld meg vele.
2023. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudhatod milyen a kapcsolata a szüleivel. Én se mondtam otthon semmit a baratnőimről, csak ha kérdeztek. Egyszerűen ez nem volt téma otthon, nem is volt ilyen bizalmas kapcsolatom velük.

Nem minden családban fogadják szívesen és érdeklődőn a potenciális menyeket, vőket. Ezt sajnos tudomásul kell venni.

2023. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyban összefügg a családi hátterével, például a bizalom szintjével is.
2023. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Családi háttértől függ. Az én családom olyan, akik egyetem után szeretnék ha fiúznék és nagyon kiakadnának, ha most járnék valakivel. De egy osztálytársamnak nagyon "laza" szülei vannak, hogy nem zavarják, ha jár valakivel a lány. A lényeg,hogy boldog legyen és a fiú normális legyen.
2023. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%

#6

És remélem szűznemzéssel akarnak onokát is... 😂😂😂

2023. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a családi háttérrel. Az én példám, én vagy félévig húztam, mivel nem állok olyan közeli viszonyban családommal, nem szoktak ilyen témák felmerulni, így kényelmetlen. Ez egy gátlás, de 1 hónap az még tényleg kevés idő. Emiatt ne érezd magad rosszul.
2023. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!