Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm elment egy koncertre....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elment egy koncertre. Van egy rossz megérzésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még pár napja rákérdezett, körkérdésben, hogy ki megy erre a koncertre, sok fiú válaszolt. Én nem tudok menni, beteg vagyok. De van egy rossz érzéem. Mi legyen?
2023. ápr. 29. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem zaklattal hulye kerdessel?
2023. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zaklattal.

Akkor megis jo megerzesed volt.

Sajnalom. De legalabb tudod, hogy sosem szeretett teged, o csak bulizos tipusu, sok fiuval szeret ismerkedni.

2023. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem, bár most másik profilomról írtam neki, hogy mi az édes fhaszom volt ez az egész, nem fogadta el a kérelmet, de láttam, hogy (valószínűleg emiatt), egy pár fiút letilthatott, akik mondták, hogy menni fognak vele... Azt hiszem, itt valami nagyon bűzlik....
2023. ápr. 30. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!