Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakinek rossz megérzése...

Ha valakinek rossz megérzése van az a megérzés mindig valóra válik?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2020. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
48%
Nem.
2020. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem be szokott jönni. Sajnos, nem mindig lehet mások jóhiszeműségére alapozni.
2020. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%
van amikor igen de sok esetbe nem .
2020. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%
Ha ez megcsalással kapcsolatos, akkor 💯%.
2020. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Néha igen.Én egy autó út alkalmával.Furcsa rossz érzés volt rajtam.A cél állomástól 1km-re súlyos balesetet szenvedtünk.

Vagy egyszer munkából mentem,haza és minél közelebb voltam a lakáshoz annál jobban éreztem, hogy baj van.

És kigyulladt egy elektromos vezeték nálunk.Szerencsére a férjem otthon volt és gyorsan megtudta akadályozni, a még nagyobb bajt.Ha senki nem lett volna otthon, lehet, hogy leég az egész lakás.

2020. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindig bejön. A megérzés a valódi tudás, ha úgy tetszik Isten hangja!
2020. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Minden vizsga előtt rossz megérzésem van, ilyen alapon már első félév során kibuktam volna az egyetemről, de az élet más területein is ugyanígy van ez. 10 rossz megérzésból mondjuk egy valóra válik, ez statisztikai alapon is bejöhet, nem kell hozzá jósnak lenni. Apám pl első külföldi útja során totál károsra tört egy autót, nyilván izgult, nem úgy figyelt, saját magának "vonzotta" be a rosszat.
2020. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szivedbol jon egy rossz erzes, arra hallgatni kell.

Ha viszont az elmed “ szivat”, mozizik, akkor nem kell vele foglalkozni.

Kis gyakorlassal menni fog.

2020. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy megérzésem, hogy ne ugorjak fel. Felugrottam... Kis bokatörés + pár részlegesen szakadt szalag, 2.5hónap elteltével sem gyógyult meg teljesen. #kosárlabda

Tavaly egyik nap elindultam suliba, az utcán mentem mikor egyszer csak valóságnak érzékeltem, hogy megyek szintén az utcán (csak egy másikban) és lenézek a bal kezemre és sínben van az egyik ujjam. Aztán visszatértem a valóságba. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mondhatni fel se tűnt hogy kiesett egy megtett útszakasz. Rossz előérzetem sem volt. Még aznap eltörtem a kisujjam. Ja, az volt az első törésem.

2020. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!