Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem furán viselkedett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem furán viselkedett az exe előtt szerinte nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a barátnőmmel. És az exe is oda jár. Az osztálytársa. Ma az osztálya előtt mintha nem akarta volna megfogni a kezem + megölelni. Eddig pedig sose volt ilyen probléma ha például csak mi voltunk ketten az utcán


Szerintem az exe miatt. Ő pedig teljes mértékben letagadja és betegesen féltékenynek néz.

Szerintetek mit tegyek?


2023. máj. 4. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Tényleg beteges vagy és higyj neki
Szakítsak vele
Ne szakítsak vele de neked van igazad.
20 szavazat
 1/4 Nonameboi ***** válasza:
93%
Szerintem higyjél neki, mivel a lányok nem szeretik a féltékenykedést. Nem beteges amit érzel, hanem jogos, most azon múlnak a dolgok, hogy mennyire bízhatsz benne.
2023. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

No offense, de te hogy éreznéd magad, ha a barátnőd gyakori kérdéseken szavaztatna arról, hogy kidobjon-e?


Szerintem beszélj erről vele, és csak azután dönts...

2023. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én biztos leírnám neki, hogy elég fura, ami történt, de egyelőre ennyiben hagynám. Viszont a kövi alkalommal már lehet elgondolkoznék...
2023. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarta megbántani az exét. Érezte, hogy így az illendő.
2023. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!