Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedett ma így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett ma így a barátom? Ezelőtt sosem volt ilyen.

Figyelt kérdés

Kb egy hete találkoztunk utoljara, ma viszont egész nap együtt voltunk.

Már reggel is perverz üzebettel indított (ezelőtt nem nagyon írt ilyeneket), aztán egész nap fogdosott, folyton rám mászott, ölelgetett, csapkodta a fenekemet, amikor filmeztünk is benyúlt a bugyimba és ma 2x szexeltünk.

Ez nem baj csak fura volt... A film végét mindig meg szokta várni, meg inkább bújós típus és nem szokott ennyire rám mászni. Ennek lehet valami különösebb oka, vagy vsak nagyon be volt indulva? 10 hónapja vagyünk eggyütt, eddig még nem nagyon tapasztaltam hogy ennyire fel lett volna izgulva egész nap.



2020. máj. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy hete találkoztatok. Kívánt téged.
2020. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De máskor is volt már hogy hosszab ideig nem találkoztunk. (A kijárási korlátozás miatt)

Meg most mindkét alkalommal hamar elment pedig általában bírni szojta 1-másfél óráig

2020. máj. 23. 22:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem us voltam kihívóan öltözve. Kicsivel térd fölé érő ruhában voltam, ami nem is volt dekoltált.
2020. máj. 23. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

hány évesek vagytok?

teljesen normális, kívánt téged.

örülj neki

ha szerelmes beléd, nem kell kihívóan öltöznöd ahhoz, hogy megkívánjon :)

2020. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Valszeg régóta nem maszturbált.
2020. máj. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!