Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam, mert nem viselked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, mert nem viselkedett normálisan velem, most meg vissza akar szerezni?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottam a barátnőmmel, mert a két év alatt amikor kapcsolatban voltunk, betegesen féltékeny volt mindenkire, és úgy beszélt velem olyankor mint a lábtörlővel.

Heti kétszer kb. szakítani akart, mindig én tepertem..

1 hete jutottunk el oda, hogy akkor tényleg vége.

Az utána lévő napokban elküldött minden nap a halál faszára (és akkor még finoman fogalmaztam), hogy hogy tudok én a haverjaimmal lenni mikor én meg hiányzom neki..

Most meg folyamatosan keres, hogy nagyon hiányzom neki, szeret, megváltozik, és kezdjük újra..

Elbizonytalanít.

Ti mit tennétek a helyemben?

17/F



2017. júl. 31. 13:00
 1/8 anonim válasza:

Szia,

Én úgy gondolom, ha 2 év alatt nem változott ezen a téren ezek után sem fog. Nem normális ha a pároddal úgy bánsz mint a lábtörlővel, mert elvileg szeretnetek kéne egymást.

Ha visszafogadod egy ideig minden rendben lesz utána újra kezdődnek ugyan azok a gondok. (tapasztalat) Lépj túl rajta.

2017. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hello, nem fogadnám vissza, mivel ezutan is ugyanolyan lesz veled, ugyanugy betegesen feltekeny lesz (ami rohadt szar), stb stb

Egyszoval, SZTEM ne fogadd vissza, mert minden kezdodik elolrol ;)

2017. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam neki, de a szívem szakad meg, mikor írja hogy milyen rossz neki, és egész nap egyedül van és sír.

És mennyire látni akar..

Nehéz vele ilyennek lennem, de tudom, hogy a kapcsolatunk folytatása szorongással töltene el..

És tényleg nehezen hihető, hogy pár nap alatt minden egy szempillantás alatt változzon (lehetetlen).

2017. júl. 31. 13:10
 4/8 DollarDog ***** válasza:
Fogadd vissza! Próbáljátok meg még 1x! Viszont ha azt akarod hogy bármi változzon akkor mond el neki! Hogy oké újrakezdjük de akkor változtass mert ez meg az nem volt jó!
2017. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza. Az érzést nyomd el mással. Most vagy szereted vagy nem. Hagyd el. Ennnyire egyszerű.
2017. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy gondolom ha két év alatt ennyit tűrtél és tepertél, ő pedig nem értékelte ezt , épp itt volt az ideje hogy ott hagyd. Ha 2 év alatt nem tudott benned eléggé megbízni és ezt a "szokást" levetkőzni nem hinném, hogy most sikerülni fog neki.
2017. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezt mondtam neki, hogy hagyjon békén, és a döntésem végleges..

Mondjuk nem igazán értem, hogy ha együtt voltunk akkor miért akart ennyire külön lenni tőlem, most, hogy ténylegesen így döntöttünk, most meg miért kapar ennyire és miért hiányzom neki ennyire..

2017. aug. 1. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol dontottel!
2017. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!