Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez megcsalás? Elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szituáció: barátnőmnél vagyok ahol ott van egy barátnője..sírva fakad mert kidobja pont a barátja, erre azt mondja haza akar menni..okés..erre a csajom szól nekem hogy kísérjem haza, én is menjek vele..meg amúgy is sötét van, kell egy erős férfi ilyenkor.


Okés mondom elmegyek vele..haza fele meglátott egy kocsma félét, mondta hogy menjek be vele mert innia kell valamit (meghivtam rá) majd erre rá 2 percre megfogta/simogatta a farkam..és mivel elég jó csaj hát felállt rá..erre én “ha most meg csókollak jobb kedved lesz?” És megtörtént..mármint a csók de mondtam neki hogy ez ennyi volt..nekem ott van ugye a barátnőm.


Több nem..barátnőm nem tud még erről. Szóval ez így megcsalás?


2023. máj. 8. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ja, megcsalás. Vagy te minek vennéd, ha egy másik csávó megujjazná és lesmárolná a barátnődet...?
2023. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis barátnője van a csajodnak, pont passzol hozzád!


Szerintem mondd el, mert rendes a barinőd és megérdemli az őszinteségedet, aztán szakítsatok és gyere össze ezzel a csajjal, hogy pótlékként egymáséi lehessetek, mielőtt ő tovább áll egy másik fiú farkát taperolni.

2023. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül dobta ki a csajt a barátja. :D


Csók előtt meg tapinál nem tudtad, hogy van barátnőd?!


Igen, ez már megcsalásnak számít.

2023. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a csókot te kezdeményezed, így még azzal se védekezhetsz, hogy letámadott.
2023. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

“ erre a csajom szól nekem hogy kísérjem haza,”


Nincs eszénél.

2023. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Így akart lekoptatni a barátnőd, hogy belelökött a d(k)urva barátnőjének a karjaiba? Akit nyilván jól ismer erről az oldaláról is.

Aki fél egyedül éjszaka, hívjon taxit.

2023. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Na, ezért nem jók a barátnők...


Kecskére nem lehet bízni káposztát.

2023. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, mert ha te nem, majd a barinő úgyis be fog köpni vagy máshogy, de ki fog derülni (akárki megláthatott titeket) és az sokkal rosszabb lesz!


Legalább vállald a felelősséget, legyen benned ennyi gerinc!

2023. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Szép történet. Itt-ott még finomítsd, hogy hihetőbb legyen.
2023. máj. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez megcsalásnak számít. A lány meg egy ribi.


Képzeld el ezt fordított esetben hogy ezt csinálja a csajod, egy fiúval. Nem lennél kicsikét féltékeny?

2023. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!