Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek én rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi hogy párommal együtt élünk.Haza jött egy gyerekorri barátom külföldről és mig dolgozott a párom össze futottam a sráccal de ugy hogy ott volt a barátnője neki a huga meg a nevelő anyjuk.Most pedig iszonyatosan féltékeny és össze is vesztünk emiatt,pedig semmi rosszat nem tettem szerintem ezzel mégcsak nem is kettesben találkoztunk.

2023. máj. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha egy gyerekkori barátról van szó, hát általában azok az ember legjobb évei. Még szép, hogy hiányoznak azok az emlékek. Szerintem semmi rosszat nem csináltál, de azért remélem szóltál neki és tudott róla. Ha nem, hiheti azt h valamit/kit rejtegetsz.
2023. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóltam és tudott is róla
2023. máj. 9. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a régi ismerős családja volt még ott, és ezen kiakadt a mostani pasi úgy, hogy egyébként tudott is róla. Hát, nem a legszerencsésebb helyzet. Az egymásba vetett bizalom kérdése most megmutatkozik. Gondolom próbáltad vele megbeszélni de nem lehet.
2023. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem....pedig probáltam de csak azt hajtogatja hogy innen látszik hogy ő jobban szeret meg társai...
2023. máj. 9. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj. Őt gyerekkorom óta ismerem, kvázi együtt jártunk x ideig x helyre. Neked is biztos vannak ilyen régi barátok. Amúgy meg szerinted veled lennék, ha ő jobban az esetem lenne?"


Gondolom ezen a listán már végigmentél. Esetleg mutasd meg neki a telód előzményeit h semmi olyan besz nem volt köztetek vagy valami. Reméljük meg fogja érteni.

2023. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen idősek vagytok és mennyi ideje együtt?
2023. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mutattam de azt mondta ő ebbe nem néz bele tudja a kodomat is ha alszom is megnézheti mert bármilyen hihetlen tényleg nincs mit titkolnom és most én érzem magam rettenetesen mert féltékeny és én érzem magam hibásnak az egészben....
2023. máj. 9. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De istenem ha meg tudja nézni és látja h nincs semmi és látja a hívás előzményt és még így is? Most azt mondanám erőszakold rá h nézze végig de ez nem tudom mennyire jó ötlet.
2023. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te rontottad el, ő az, aki túlságosan érzékeny ilyesmikre.
2023. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!