Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Mostanában tök furán öltözködik. KB térdig erő fekete munkásbakancsot hord. Ami nem is az övé, nagy is rá és rosszul is all neki. Ehhez még vesz egy Techwear nadrágot, fehér inget, fekete mellényt és fekete földig érő kabátot. Ez nekem nagyon nem tetszik. Én nekem más a stílusom és mindig megbámulnak miatta az utcán. Nem tudom miért így öltözik. Engem zavar hogy mit gondolnak mások hogy milyen emberrel vagyok együtt. Amikor össze jöttünk nem így nézett ki. Most ilyen kabátot szeretne venni. Mondtam neki hogy felesleges erre pénzt kidobni mert utcára nem nagyon lehet felvenni de nem hallgat rám. Felmerült már bennem a szakítás mert még egyéb problémák is vannak vele (nem jár suliba, nem dolgozik, szülei bántalmazóak). De szeretem és szívem szerint nem szakítanék vele de ezt a stílust amit képvisel nem tudom elfogadni. Mert amikor összejottem vele nem ilyen volt. Egy sorozat hatására kezdett ilyen lenni. Ezeket mind neki is mondtam,illetve ha ezt a stílust szeretné képviselni akkor keressen mást. (Rólam annyit, hogy viszonylag jó Gimnáziumba járok, 3 nyelven beszélek, orvosi pályára készülök) Nem tudom mit csináljak. Valami tanács?



[link] (ezt a kabátot akarja megvenni)


16/l és 17/f


2023. máj. 20. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Ne járj egy hülyegyerekkel? :D


Megszoksz vagy megszöksz. Valószínű pár év és benő a feje lágya. Ismerkedj 5-10 évvel idősebbekkel, ha a gyerekek idegesítenek.

2023. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszene. Ez ilyen goth cucc lenne? Nekem hirtelen a Project Pitchfork jutott eszembe.
2023. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
gyerek vagy még lesz más
2023. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szakíts, ha ennyire karót nyelt vagy, és egy ennyire bagatel dolgon mint a barátod (akit elvileg szeretsz) öltözködése akadékoskodsz, akkor nem is szereted igazán.


(Magánvéleményem egyébként hogy igazából nem az öltözködése zavar hanem az hogy nem jár suliba/nem dolgozik, csak erre próbálod kivetíteni, mert így több indokod van a szakításra)

2023. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Ez valami animés srác lehet. Én otthagynám. 18f
2023. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

5-ös

Miért hagynád ott mert animés?

2023. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

#6


Nem 5-ös vagyok, de én azért, mert nevetségesen gyerekes.

2023. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
5: Úgy gondolod Jotaro Kujo akar lenni?
2023. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

#8


Soha nem lennék képes benedvesedni valakire, aki tudja ki az a Jotaro Kujo.

2023. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

9

csak olyanra aki Walker a texasi kopót nézi és őt próbálja meg utánozni?

szánalmas vagy bottal se piszkálnálak meg

2023. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!