Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a pasim?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a pasim?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja hogy ami az enyém az rossz. Meg hogy amit én csinálok az rossz. Például, ebben az évben kezdtem el gépírást tanulni, és már tudok minden betűt. Ezért most már a sebességet szeretném javítani és 35-38 wp után kaptam 42 wp-t és nagyon megörültem. Elmondtam a barátomnak és azt mondta az nagyon szar. Nekem ez nagyon rosszul esett és el is mondtam neki, én úgy érzem 35 wp után a 42 wp jobb és ügyesebb voltam mint eddig. De mindennel ezt csinálja, sose támogat.
2023. máj. 21. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Az a kérdés, hogy akkor miért vagy még vele?
2023. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt akartam kérdezni. Ha nem szeretitek és támogatjátok egymást megfelelően, régen rossz.
2023. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan azt nem értem. Most hiába szar vagy esetleg valamiben, mert mások sokkal jobbak, vagy az átlag a felett van. De ha valamiben magadhoz képest fejlődsz az jó, annak örülni kell, én megdícsértelek volna és támogattalak volna, hiszen nem adtad fel, gyakoroltad és jobban megy. Meg lesz ez még sokkal jobb is. Nem rontanám el ilyenekkel a kedved, hiszen a saját magadhoz képest miért fejlődés az ami számít, valamint ha tényleg gyakorolsz akkor csak jobb és jobb leszel 😄

Én amúgy szeretnék megtanulni úgy írni, mert nekem se megy. Nem egyszerű a dolog, pláne meg tényleg minden betűt pontosan tévesztés nélkül tudni. Nagyon nem egyszerű az ilyen. Szóval ez tényleg nagy eredmény a szememben.

Csak így tovább, kitartást :)

2023. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Áh, biztos egy "heartless" típusú fazonnal van dolgunk.
2023. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2. Én szeretem és támogatom, csak ő nem támogat.


3. Nagyon kedves vagy, köszönöm a támogatást. Neked is menni fog, mikor már tudod az összes betűt nem lesz annyira nehéz.

2023. máj. 21. 21:58
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereket akik az önbizalmaddal játszanak..nemtől függetlenül ki kell b..Ni a pi..ba..


És minél hamarabb mert amúgy ez egészségtelen..a saját szar érzéseit rad vetíti..egy normális kapcsolatban építeni szoktak egymást az emberek..tudom már luxus de ez van.

2023. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: amíg nem fáj annyira, hogy tegyél ellene addig nem is fáj igazán. A srác gyakorlatilag az önbizalmadat csökkenti miközben "jutalomként" megdug és a szádbaélvez, hogy "jobban érezd magad milyen ügyes vagy".

Tényleg csak ennyire tartod magad? Tényleg ennyire fontos, hogy ezzel a sráccal légy egy olyan helyett aki valóban értékel és büszke rád?

A mostani pasid biztos nem az.

2023. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatja, hogy szeret, becsül és támogat. Semmi okod ebben a kapcsolatban maradni, mert nem tesz mást, mint porba tiporja az önbecsülésed. Hidd el, hiába szereted, sokkal jobb lesz neked nélküle.
2023. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Már párszor megfordult a fejemben hogy szakítok, de szerintem tudom mit tenne utána …
2023. máj. 21. 22:07
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit tenne? Mégis?
2023. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!